Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyit érhetnek ezek?

Mennyit érhetnek ezek?

Figyelt kérdés

Egy lomis tett rájuk ajánlatot (az összeget egyelőre nem mondom).


[link] [link] [link]


[link] [link] [link] [link]



2012. máj. 5. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Gondolom rézből van. Ezer forint körül lehet kilója a színesfémtelepen...
2012. máj. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
1400Ft/Kg 10kg felett 1500Ft
2012. máj. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Kerria ***** válasza:
100%
Szerintem vidd el egy becsüshöz, ő rálát a piacra, így jobban tudja mennyit érhet.
2012. máj. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

15 ezret ajánlott egyben értük.


(Azt mondta alpakka, ami nem igaz, mert azt ezüst utánzatnak találták ki.

"Az alpakka, pakfong vagy újezüst és ehhez hasonló összetételű ötvözetek nikkelből, rézből és cinkből állnak". Enek megefelően ezüstös színűek is.)

2012. máj. 9. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez szeritem nem alpakka, és biztos többet ér, ha ennyit ajánlott. Vidd el egy becsüshöz, mielőtt elkótyavetyéled.
2012. máj. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi, igazad van.


Egyébként ezeket is elvitte, a testvérem beszélt vele:


http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-kerd..


A porcelánért és a szélső vázáért még az 500 Ft-ot sem hozta be.


Ugyanis megállapodás született, hogy a régi bútorainkból vesz 85 000 Ft-ért 17 darabot (vannak köztük cseresznye furnér + kőris és tölgyfa összetételű bútorok nitro fényezéssel a '60-as évekből, és vannak '70-es, '80-as évekből származó pozdorjából készült bútorok is.

Viszont keddre ígérte, hogy jön és viszi a bútorokat 85 ezerért (plusz, 15 ezerért hozzácsapatta volna a gyertyatartókat, de a testvérem nemet mondott arra), ja és még az 500-at is odaadja.

Azóta hírét-hamvát nem láttuk, ellőtte meg állítólag napi négyszer is keresett.

Két nap alatt kiürítettünk mindent (nagy részét a testvérem. Az egész most káoszban van, pl. a padlón hegyekben a könyvek, minden összedobálva...


Plusz vitt el nagy részt hibás, régi (10-20 éves) PC-s alaplapokat, bővítőkártyákat, kilónként 500-ért, amit én végül 700 Ft-ra emeltetettem. Mellesleg mások 1500-ért veszik a hulladék nyáklapok kilóját, egy alaplap pl. ~500g, tehát 750 Ft).


De a testvérem szerint ő vitt el januárban egy "halott", 20 éves Zanussi szárítós mosógépet, amit a kertben látott meg. 1500a-t adott érte, más előtte 2500-at is kínált érte, de azt elzavartuk.


Egy lepukkant Opel Astrával jár begyűjteni, van egy alkalmazottja is.

Még januárban lefotóztam a rendszámát a kocsinak.

Mi Zuglóban vagyunk, ha valaki találkozik vele (egy kisebbségi ember, bordó I-es Opel Astrával), legyen nagyon óvatos. Legjobb, ha szóba sem áll vele.


Feltéve, ha nem jelenik meg nálunk pár napon belül a pénzzel, de ennek kb. 5-10% az esélye.


Mi is csak azért mentünk bele a dologba, mert nagyon megszorult helyzetben vagyunk, a családban tragédia történt. Elhunyt Édesanyánk március 31-én 13 óra 15 perckor, és még annyi pénzünk sincs hogy a temetését kifizessük. Ma jött meg a levél, hogy az önkormányzat kifizeti a szociális temetést, ez III. osztályú, kolumbáriumos, és 250 ezer Ft lenne egyébként (170 ezer Ft+ 80 ezer Ft a hamvasztás).

2012. máj. 10. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!