Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért szenvednek még mindig...

Miért szenvednek még mindig sokan ízlésficamban a televízió és az internet világában?

Figyelt kérdés
Olyan szomorú végig menni néhol az utcán, vagy vendégségben. Nem mindig pénz kérdése, mert csúnyát is ugyanannyiba kerül csináltatni, festetni, mint szépet. Tudom, hogy az ízlés szubjektív, de néha elborzaszt, amit látok.
2012. máj. 13. 14:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Például mire gondolsz?
2012. máj. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ízlésen nem érdemes és butaság vitatkozni.Van akinek az a szép ami neked csúnya .Most tagadja meg magát hogy más ízlésének megfeleljen?Tv-s és egyéb médiatrendeket vakon követni meg szánalmas dolog.
2012. máj. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tévé, internet önmagában nem ad jó ízlést. Kis utánajárással rettenetes dolgokkal (oldalakkal) tudnám ezt neked illusztrálni!
2012. máj. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Például hupi-lila vagy neon színű házak. Új nejlon csipke függöny és társai.
2012. máj. 13. 14:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy neon színű ház kifejezetten tetszene.Sőt uv festékkel lekenném, éjjel uv csövekkel megvilágítva nagyon tuti lenne! Nejlon függönyünk pl van és semmi bajom vele célnak megfelel.
2012. máj. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A célnak sok minden megfelel, egy narancssárga krumplizsák is megfelel függönynek. Én nem a funkcióról, hanem az esztétikáról beszélek. A neon fallal önmagában nincs gond, de a pincétől padlásig bemázolni, na azzal igen. Tönkreteszi a szép környezetet. Amerikában nem hiba vannak lakóközösségek, ahol megszabják, hogy milyen színekre nem lehet festeni a házat kívülről, mert azzal másokat zavarhatsz.
2012. máj. 13. 16:17
 7/10 anonim ***** válasza:

maximálisan egyet értek veled. engem is elszomorít, hogy sokan az ízléstelent veszik meg ugyanannyi pénzért, amiből már igényesebben is be lehet rendezni egy lakást.

egyébként nem az internet és a tv dolga ízlést nevelni az emberekbe, hanem talán már az iskolánál el kéne kezdeni pl rajz vagy művtöri órán. ha meg tudja különböztetni a giccset a valódi, értékes dolgoktól az ember, akkor nem esik abba a hibába, hogy bazári, vacak kacatokkal rendezi be a lakását.

én pl sokkal szívesebben élnék egy ilyen stílusú lakásban: [link]

mint egy ilyenben: [link]

2012. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor költözz amerikába.Egyébként idehaza is vannak műemlékvédelmi területek ahol van ilyen szabály ,de saját házam olyan színű lesz amilyet én akarok.Nekem meg ne szabja meg az "ízlésrendőrség" hogy mi tetszik és mi nem,mert semmi közük és joguk hozzá.
2012. máj. 14. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem költözök Amerikába, mert én szeretem Európát, de azért mert tennék azért, hogy szebben nézzen ki az ország, nem hiszem, hogy olyan rossz dolog. Igenis, egyes embereknek szüksége van irányításra, sajnos itt tart a magyar lakosság. Eléggé elszomorító, bárcsak ne lenne rá szükség.
2012. máj. 14. 10:25
 10/10 anonim ***** válasza:
52%
Akkor csengess be a lila házba és mond el nekik ,hogy fessék át ,mert neked nem ez a kedvenc színed és zavar a nejlonfüggönyük látványa is a közlekedésedben. Szerintem ott a baj ha valaki többnek jobbnak hiszi az ő ízlését mint a másikét és rá akarja ezt kényszeríteni.Okos ember tudja hogy ízléseken nem érdemes és nem szabad vitázni mert teljes mértékben szubjektív dolog.
2012. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!