Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lapfüggönyt tennétek panellaká...

Lapfüggönyt tennétek panellakásba?

Figyelt kérdés
Az ablakok ugye nem földig érő pld. teraszablakok, így nem mutatna bután? Képeket esetleg tudtok mutatni, ahol így van szerelve?
2012. máj. 15. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tennék. Egy panel eleve elég steril, a függönynek muszáj lenne oldania ezt. Egy ismerősömnél szalagfüggöny van, hát minden, csak nem otthonos.
2012. máj. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az egész lakás minimál, tehát nem szeretnék "átlagos" függönyöket hozzá, mert nem illene... akkor ötlet, ami jól is nézne ki, és illene is a stílushoz?
2012. máj. 15. 11:08
 3/7 Ágh Ferenc ***** válasza:
[link] Ilyesmi létezik, de jól meg kell gondolni, hogy a kimaradó részek textúrája milyen lesz!
2012. máj. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2012. máj. 16. 15:41
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

//www.ablaknet.hu/termekek/arnyekolo/textil-arnyekolok/belteri/lapfuggony&docid=0g6yYOTCrfooVM&imgurl= [link]

Szerintem minimál stílushoz nagyon jól illik a lapfüggöny (vagy panelfüggöny). Sok helyen láttam már, nagyon mutatós, letisztult, nagy választékban kapható, egyszerűen felszerelhető és kezelhető. Szerintem nézz utána, nem bánnád meg, ha tényleg ilyen stílusú a lakás.

2012. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sajnos várnom kell rá, anyagilag átszámoltuk, és ez már nem fér most bele :S

Most lesz átlagos, 1-2 éven belül pedig a szívem vágya: lapfüggöny:)

2012. máj. 18. 07:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

hát igen, elég húzós az ára, ráadásul különböző elemeket kell venni a felszereléséhez.

2012. máj. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!