Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Miért tartják ujabban a...

Miért tartják ujabban a konyhá/k/ban az automata mosógépet? Szerintem fura!

Figyelt kérdés
2012. máj. 26. 16:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
60%
Nekem is furcsa , de biztos as helyhiány az oka.Nálunk van külön mosókonyha ahol a mosógép meg a szárítógép van.
2012. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nem a helyhiányos elhelyezésekre gondoltam, sokhelyen pl. ismerőseinknél is többhelyen, /megkérdeztem, azt mondták azért mert divat,/a neten a tv-ben filmekben reklámokban is bár a fürdőszobák hatalmasak mégis a konyhában helyezik el a mosógépet. Lehet én vagyok maradi,de szerintem a mosógép nem való a konyhába, habár? manapság? minden megtörténhet!
2012. máj. 26. 16:28
 3/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem lehet hogy a hűtővel kevered?
2012. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
59%

Egyre általánosabb manapság az a nézet, hogy a fürdőszoba a kikapcsolódás, feltöltődés színtere legyen. Ebbe a nézetbe nem illik bele a mosógép.

A konyha viszont nincs mese, olyan hely, ahol dolgozol. Elég logikus, hogy ha nincs mosókonyhád, ide kerüljön. Így a fürdőszoba felszabadul, és tényleg egy olyan helyiség lehet, ahol csak veszel egy forró fürdőt és pihensz :)

2012. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

# 3/4 tegnap 19:49 :-)))))

nem, nem keverem a hütővel!:-)

komolyan automata mosógép!!! többhelyen is láttam éa a konyhában és nem is mosogatógép hanem mosógép! :-)

2012. máj. 27. 13:57
 6/24 A kérdező kommentje:

# 4/5

én értelek:-)

2012. máj. 27. 13:58
 7/24 anonim ***** válasza:
0%
Általában a ház legmelegebb pontja a fürdőszoba, ott kell a legmagasabb hőmérsékletet biztosítani (fiziológiai okokból ugye), úgyhogy energetikai szempontból kifolyólag célszerű a méretét a lehető legkisebbre venni, amit pl. úgy is meg tudunk tenni hogy nem tervezünk bele a hely 20%-t elfoglaló mosógépet.
2012. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
0%
Utolsó vagyok, Persze nem valószínű hogy emiatt kerül ki, hisz a divat/trend/berögződés/nőilogika általában szembe megy a józan ésszel, értelemmel nomeg úgy mindennel :)
2012. máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
86%
Nekem is furcsa, mert elképzelem, ahogy főz valaki és a másiki emberke szaros bugyit tesz bele a mosógépbe.xD
2012. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

A kérdésre nem tudom a választ, de tényleg így van, egyre több helyen van a mosógép a konyhában.

[link]


[link]


[link]

2012. máj. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!