Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Költözésnél akik nem tehetik...

Költözésnél akik nem tehetik meg, hogy új fürdőkádat vegyenek és az előző lakóéval kell beérni, milyen tisztítószereket használtok?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 07:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Domestos, és CIF súrolószer.
2012. máj. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem eddig eszembe sem jutott, hogy költözés után kicseréljem a fürdökádat.

Ugyanúgy kimosom, mint ha már régebben ott laknék és kész. A fürdökád normális takaritás után nem lehet fertözö, semmi értelme sem lenne kicseréltetni.

2012. máj. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%
Ha esetleg nagyon sárga, akkor vegyél háztartási sósavat, és egy gyors átmosást gyökérkefével, utána zuhannyal lemosod. Biztos fertőtlenítés. Ha nem sárga, de azért fertőtleníteni szeretnéd, akkor közönséges hipót végy, az is jó erre a célra.
2012. máj. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hípós vízzel mosd át.
2012. máj. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

Domestos. A sósavat nem ajánlom, anyának olyan kádja van, amit sósavval takarítottak, és egészen porózussá vált a zománc...

Az a lényeg, hogy valamilyen fertőtlenítőszerrel takarítsd ki, utána már nincs gond. Különben én albérleteztem évekig, sok kádat használtam már, mégis élek, ne aggódj :)

2012. máj. 29. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

arra figyelj, hogy ne keverd a szereket!


a sósav tényleg túl agresszív.

nekünk már sikerült csapot, kávéfőzőt megmattítanunk, életbe nem lesz már szép

2012. máj. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tinikoromban én is sósavval tettem tönkre a kádunkat. Most akril kádunk van, a Cif karcolja, ezért csak Domestossal mosom ki.
2012. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!