Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan dobjam fel a szobámat...

Hogyan dobjam fel a szobámat ha nincs pénzem?

Figyelt kérdés
Van egy régi szekrény, vitrines, 30 éves, tele van nippel meg hülyeségekel, elökni sajnálom, nincs hova tegyem. 1 régi ágynemus láda 50 éves :( rajta a tv,1 kihúzható fotel amin alszok, 1 iróasztal rajta 45literes akváriúm, szőnyeg. ÖTLETEK?

2012. jún. 2. 00:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]


ilyen anyagból van, csak vitrines, fiókos. az ágyneműs meg az a csúnya sötétbarna hasonló képet sem találtam

2012. jún. 2. 00:12
 2/14 A kérdező kommentje:
Még egy normális ágyam sincs
2012. jún. 2. 00:27
 3/14 anonim ***** válasza:

Valamennyi pénzre mindenképp szükséged lesz, próbálj meg szerezni. Az ilyen típusú szekrényt fesd le. Ne egyszínűre, hanem olyanra, ami tetszik. Nekem az éjjeliszekrényem volt ilyen, még talán a dédi hagyatékából. Konkrétan temperával festettem ki szivárványszínűre :) De a temperát nem ajánlom, mert nem lehet takarítani. Próbálj meg zománcfestéket szerezni. Ha mintásra fested, az is megoldás, ha körbekérdezel ismerősöknél, rokonoknál, nincs-e maradék, ami úgyis csak beszáradna, te viszont fel tudnád használni.

A nippeket, hülyeségeket bátran szanáld. Nem feltétlen kell kidobni, elég ha csak a padlásra vagy a szekrény mélyére pakolod őket. Szerezz be szép szobanövényeket. Ez ingyen van, a legtöbb virágozó ismerős szívesen ad neked hajtást, ha megdicséred a virágait :)

Az akváriumot dobd fel, amennyire lehet, és erős világítást szerezz neki, ha nincs. Így arra terelődik a figyelem. Keríts megfelelő hátteret, ami kiemeli a halakat. Én neonhalakat tartottam, sötétkék papírt ragasztottam az akvárium hátuljára, és nagyon jó lett, csak úgy tündököltek előtte a halak :)

A fotelre keríts egy szép takarót. Ennek van költsége, de az ikea vagy a jysk kínálatában 1-2 ezer forintért lehet kapni.

2012. jún. 2. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
mondjuk a szekrényt fel lehetne dobni úgy, hogy betapétázod
2012. jún. 2. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

én is a tapétát akartam javasolni a szekrény beborításához. moshatót vegyél.

egy ilyen pl.? :D

[link]


persze ehhez is kell egy kis pénz, sajna. :(

2012. jún. 2. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Egyszer én is letapétáztam egy hasonló szekrényt + asztalt + függönykarnist. Mivel öntapadós tapétát vettem, no egyáltalán nem volt olcsó!

Jobb előtte körbenézni az árakat, tapéta vagy festék??


Új ágytakarót, új sötétítő függönyt duriban tudsz viszonylag olcsón venni, azzal is tudod variálni az összhangot.

Amikor nagyon-nagyon nem volt pénzem, és a szobám nagyon-nagyon egyhangú volt, akkor pár szál szines selyemvirágot vettem, és vázába a lakás különböző részeiben raktam szét. A szép szines dolgok javítják az ember közérzetét.

2012. jún. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Így tudod átfesteni a bútort.

[link]

de, ha beütöd a youtube keresőjébe, hogy room tour, több variációt is kidob, onnan mazsolázhatsz.

2012. jún. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.


Milyen festék fogja be? Mert olyan csúszós lakkozott felülete van.

2012. jún. 2. 08:50
 9/14 A kérdező kommentje:
köszi most láttam. még várom az ötleteket.
2012. jún. 2. 08:53
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is fesd be, meg vegyél rá modern fogantyúkat, azok nagyon feldobják. Én vettem az Aldiban előre gyártott műanyag sablonokat, de ki lehet vágni papírból is, és azzal mintát festeni a bútorra vagy a falra, én virágmintást vettem, de pl. egy nagy kínai írásjel is lehet vagy bármi, kevés festék is elég. A hálószobába nem szokták ajánlani a növényeket, mert állítólag egészségtelen. A kacatokat vidd ki.
2012. jún. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!