Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyenre fessem a hálószobát?

Milyenre fessem a hálószobát?

Figyelt kérdés
a bútor sötét és fehér színű, a laminált is egy sötétebb árnyalatú lesz, valami fehér közép szőnyeget gondoltam még! milyen színű legyen a fal, a függöny és az ágytakaró?
2012. jún. 5. 12:27
 1/5 anonim ***** válasza:
kék
2012. jún. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp meleg színt válassz, de ne vibrálót! Lehet pl. sárga, narancs, vajszínű, vanília, bézs, bordó, de semmiképp ne piros!!
2012. jún. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen természetes, nyugtató pasztelszínt válassz...sárgás, bézses, cappucinos, narancsos árnyalat közül talán. Nálunk sötét a szekrény, és a laminált parkette és ehhez Platinum jácint színű a falunk, nagyon szeretünk ott lenni a párommal és a kiegészítők is a falat erősítik pl: párnák, ágytakaró!
2012. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
azért vagyok nagyon tanácstalan, mert a nappaliból nyilik a háló, és a nappalit ilyen bézses szinűre szeretnénk. én arra gondoltam, hogy akkor a háló legyen " szinesebb" de most már tényleg nem tudom :S
2012. jún. 8. 22:23
 5/5 anonim válasza:
Én javasolnám neked a penészzöldet.(Van világosabb és sötétebb átmenete)nagyon jól mutat a sötét bútorokkal és a világos szőnyeggel(tapasztalatból mondom),Az ágytakaró szerintem színtén fehér legyen,ezzel a zölddel párosítva,(mondjuk a díszpárnákkal), a függöny is lehetne fehér, de inkább a sötétítő verziót válaszd ne az átlátszót. Esetleg egy zöldes színű összekötövel, így nappal még napfény is árad a hálószobába.Ha esetleg van olyan lámpátok amire tudsz anyagból lámpaernyőt rakni azt is lehetne a zöld egy ilyesmi árnyalatával feldobni. Sok sikert kívánok.
2012. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!