Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Nem túl gyerekes ez a szoba...

Nem túl gyerekes ez a szoba egy 16 és fél éves fiúnak?

Figyelt kérdés

Hogyan lehetne változtatni, mit tanácsoltok? Nem igazán értek a szobám berendezéséhez. :S


*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.

2012. jún. 10. 12:21
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Ja, atiéd??? Ki ne dobd amozdonyt! Ennyi emlék kell! Jó a szoba, Ha a polcok telelesznek, barátságosabb lesz! Szerezz afalra pár jó képet vagy posztert, ami tetszik! Nézd meg a barátaid szobáit,, az ad ötletet.

A szobán az látszik, hoyg új. Majd lassan belakod, a képedre fog formálódni. Mit szeretsz? Az jelenjen meg a dekorációban.

Kéne egy jó nagy szobanövény, nagy zöld levelekkel.

Itt meg találsz jó ötleteket, hoyg egyénivé varázsold:

[link]

2012. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
2012. jún. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
94%
1-2 playboy a polcokra, pár óvszer a fiókba és máris nagyfiús lesz. Komolyra véve a függönyöket lecserélheted, de sztem így is rendben van a szobád.
2012. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Jó pofák ezek a csíkos falak is.

[link]

2012. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Tényleg én vagyok, nem anyukám írta ki a kérdést. :D Gitározni szeretek, van egy akusztikus meg egy elektromos gitárom csak a szekrénytől pont nem látszik, de az erősítő ott van a szoba közepén... xd Szerintem az lesz hogy lecseréltettem a függönyöket, meg rakok pár képet a falra, szerzek egy két díszt a polcokra, könyveket vagy ilyesmi. Köszi szépen az eddigi válaszokat, de jöhetnek még. :D
2012. jún. 10. 13:01
 16/25 A kérdező kommentje:
És a kutyás képről mit gondoltok? :D
2012. jún. 10. 13:23
 17/25 anonim válasza:
Legyen sötétebb a fal és a függönnyel kezdj valamit:)
2012. jún. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kutya maradhat, a 12:53 tanácsával kiegészítve.
2012. jún. 10. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Hát köszi, úgy látom mindenkinek a függönyömmel van baja, mindenképpen lecserélem + a gitárjaimat felrakom a falra. :D
2012. jún. 10. 14:29
 20/25 anonim válasza:
Ez neked gyerekes? Az én szobám tele van plüss állattal és az egész rózsaszín >.< 14/L
2012. jún. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!