Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Az 5,15 méterszer 4,3 méteres...

Az 5,15 méterszer 4,3 méteres szoba kicsinek vagy nagynak számít, a falfestésnél ezt nagyítani vagy kicsinyíteni kell?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy divat-e most az, hogy a plafon nem fehér színű, vagy ellenkezőleg a fehér plafon örökké divatos?

Ebben a videóban a hálószoba plafonja is szürke de egy fehér csíkkal el van választva a fal és a plafon.

[link]



2012. júl. 19. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem nagynak számít, de egy szobát semmi értelme nincs kicsinyíteni. Egyébként szerintem nagyítani sem festéssel lehet, hanem pl. tükrökkel, amelyek növelik a teret.
2012. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy 22 nm-es szoba NAGY-nak számít, sok lakásban a nappali sincs ekkora méretű!...
2012. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

a tükrök növelik a teret. LOL. max az térérzetet, optikai csalással.


én általában teszek a divatra. a lakásomban nem akartam díszlécet, így a fal színe feljön még 50cm szélességben, és azon belül fehér a plafon. fesd olyanra, ami neked is tetszik, és ízléses.

a fehér több fényt ver vissza, így világosabbnak tűnik a szoba.

egyébként egészen nagy szobának számít, nyugodtan használj élénk színeket.

2012. júl. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fehér plafon örök klasszikus. Nem kell mindenben a divatot követni, épp ettől lesz a te házad egyedi.
2012. júl. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%

"a tükrök növelik a teret. LOL. max az térérzetet, optikai csalással. "


Te vagy a LOL vaze. Hogy lehet még növelni a teret, ha nem optikai csalással? Ledózerolnád a falat vagy mi, te majom?

2012. júl. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!