Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan lehet a PVC burkolatot...

Hogyan lehet a PVC burkolatot jól leragasztani?

Figyelt kérdés
Már meglépő PVC-re ragasztanék újat. A problémám az, hogy akármennyire is próbálom alóla a levegőt eltávolítani, helyenként felbuborékosodik. Mit lehet ez ellen tenni? Vagy ez így működik?(vettem speciális ragasztót ami nem betonra való)

2012. júl. 27. 12:42
 1/1 anonim válasza:

nem tudom,hogy csináltad,de mi így szoktuk:

leszabjuk azt ami nagyjából kell,kiterítjük,és kis részenként szoktuk felragasztani,kisimítjuk és amikor rajta van a ragasztón a pvc akkor a kezünkkel szoktuk kinyomkodni a széle felé a levegőt. ujjakat szétnyitjuk és egymás mellé tesszük a kezünket,hogy átfedésben legyenek és ki tudjuk tolni a levegőt.

persze marad így is egy két bubi alatta,olyankor azt szoktuk csinálni,hogy szikével egy nagyon pici vágást ejtünk rajta ami csak közelről látszik,itt ki lehet nyomni a levegőt és nem lesz csúnya a padló.

ha van pl sötét rész,akkor abban legyen a vágás és akkor biztos nem fog látszani!


próbáltam a lehető legrészletesebben leírni,remélem érthető!ha nem akkor írj levelet!

2012. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!