Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Lehet valahol még köpőcsészét...

Lehet valahol még köpőcsészét kapni? Ha igen, mennyibe kerül? Állítólag újra divatba jön!

Figyelt kérdés
2012. júl. 29. 14:45
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

XD

Mikor volt ez divatban?

Talán a vadnyugaton a XIX. század elején XD

2012. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Pratikus, de gusztustalan. Hogy hogy divatba jön? Én csak akkor tudom elképzelni a használatát, ha az ember beteg és a feljövő hurutot nem szeretné lenyelni. De erre ott van a pzs, amit le lehet húzni a wc-be, és akkor nem is fertőz. Nos, nem sok értelmét látom a köpőcsészének, de érdekelne a magyarázatod.
2012. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És nem csak a köpőcsésze jön vissza állandó háztartási eszközként, hanem a bili, az esernyőtartó, és a vászonpelenka is szép kiegészitője lesz a lakásnak. Még egy pár csik légyfogót is szeretnék beszerezni. Tudod, amelyik a pertóleum lámpán fog lógni.
2012. júl. 29. 15:38
 4/9 anonim ***** válasza:
65%
óh, értem. a kalocsniról ne feledkezz meg, mire kettőt nézünk itt az ősz
2012. júl. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
48%
Úgy-e mindenkinek megköszönted a szuper értelmes válaszokat? Gondolom azért keresed, mert vagy ágyban fekvő, sőt ágyhoz kötött köhögős beteg a családodban, aki nincs hozzászokva a pzs használatához. Szerintem gyógyászati segédeszközökkel foglalkozó boltokban, patikákban érdeklődj, de elképzelhető, hogy a google tárgyszavas keresőjében is megtalálok valakinek a termékkínálatában.
2012. júl. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
A kalucsni nagyon jó. Száraz időben tarthatom benne a köpőcsészét! Ment a pont.
2012. júl. 29. 16:57
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
5-ös, te végigolvastad az egészet, vagy csak élből kritizálsz? A kérdező nem azt írta, hogy szüksége van rá, hanem hogy divatba jön-e. Ezt pedig javarészt humorosan lehet érteni. Másrészt meg nem az egészség kategóriában vagyunk.
2012. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy hol vagyunk, hogy divatba jön-e vagy sem, már most nagy szükség lenne rá, mert ebben az országban már mindenki csak köpködni tud.
2012. júl. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

próbáld meg a fogorvosi kellékek

címszó alatt a google-n

2012. aug. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!