Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tizennégy éves vagyok és...

Tizennégy éves vagyok és felfedeztem egy kisebb halvány visszeret. Mit csináljak hogy elmúljon. Mindenki a saját bevált krémjét vagy praktikáját elmondaná?

Figyelt kérdés
2012. máj. 3. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyél gesztenyemézet! Anyukám pár éve szedi kúraszerűen: napi egy kiskanálnyit. Azóta nem jöttek elő visszerei, és ami volt, az is elhalványult. Talán neked is hatna, de ha nem is, a megelőzésben tuti jó módszer. Márpedig ha ennyi idősen megjelent az első, akkor sajna számíthatsz rá, hogy jönne majd a többi is.

Emellett mindig rakd fel a lábad, amikor csak teheted. Ez segíti a vér áramlását.

2012. máj. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hol van a lábadon? Esetleg nem nöttél, vagy hiztál? Lehet, hogy stria? Tudod azok a lila csikok. Valami kötöszöveti probléma. Ha az, akkir az elfehéredik és nem és látszik majd!
2012. máj. 5. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hátul a combomon kb. a combom közepén hátul
2012. máj. 5. 17:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!