Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » IKEÁ-s dupla ágykerethez nagy...

IKEÁ-s dupla ágykerethez nagy baj, ha nem IKEÁ-s ágyrácsot és matracot veszek, más is csinálta már így?

Figyelt kérdés

2012. aug. 8. 19:22
 1/5 anonim ***** válasza:
ágyrácsból érdemes ikeásat venni. matracból pedig ízlés szerint.
2012. aug. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%

[link]


Ez a bútoráruház a budaörsi Ikeától kb 10 percre van ,és sokkal jobb minőséget adnak,valami hihetetlen figyelmes kiszolgálással. Mi most vettünk itt ágyat,de úgy hogy szinte az összes ágykeretet kipróbáltuk az összes ágyráccsal és az összes matraccal, hogy melyik melyikkel jobb.És az eladó ebben mindvégig kézségesen segített.Én azóta bátran merem ajánlani mindenkinek.

2012. aug. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
Ikea luröy ágyrács baromi jó és olcsó. Nem hiszem, hogy érdemes máshol venni. Matrac ízlés szerint, de ahogy én néztem, sokkal drágábbak ugyanazok máshol és az ikea garanciáját nem veri semmi. Plusz ott feltekerve, a lehető legkisebb formában el lehet vinni, mi személykocsiba tettük, sok más helyen, meg odacseszik, hogy ne a 180x200-as matrac úgy, ahogy az isten megadta, házhozszállítjuk 10 ezeré'.
2012. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%
Ikeásn ágyrács szuper és az árai is jó.Matracai hiába a hosszú garancia 1 év után kuka vagy neked kell visszaszállítani.Nem éri meg.Egyre több helyen van már jobb minőségű és árban is megfelelő.Én az Rs-t sem ajánlom.
2012. aug. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem forgatod, akkor kuka, de akármelyik, nálunk a legalapabb rugós már 6 éve ott van, csak be kell tartani, hogy bizonyos időközönként meg kell fordítani.
2012. aug. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!