Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a nagyobb divat a...

Melyik a nagyobb divat a fehér bútorok egy lakásban vagy a fa színű bútorok?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. aug. 10. 21:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megsérteni, de az ide belinkeltek közül egyik se nyerte el a tetszésemet, inkább a fa színű kicsit sötétebb formásabb bútorok jönnek be nekem. Ezek nagyon gagyinak tűnnek.
2012. aug. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, melyik irányzat híve vagy: a régies stílusnak (barna), vagy a skandinávnak (fehér). Én az utóbbit imádom. Ha lesz saját lakásom, fehér bútoraim lesznek! :)
2012. aug. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom divat-e, de elég sok fehér szekrényt láttam mostanában. Arra figyeltem fel több szekrénysornál, hogy olyan, mintha hat magas hűtőszekrény lenne egymás mellé tolva. Mint valami hullaház... Mert ezeken se egy polc, se egy átlátszó üveg, se egy színes gom, legtöbbnek rejtett foggantyúja van. Szerintem túl ridegek, szebb a fa.

Persze színes tapétával szőnyeggel talán tűrhető...

2012. aug. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3-mas: ezt hívják minimál stílusnak. Fával is lehet ilyet.
2012. aug. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jelenleg a kombinált színek divatosak és a "melírozottnak" tűnő, sötétebb barnás színek.

Továbbá az örök divatos fenyő.

2012. aug. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mi a divat. Én olyan bútorokat veszek, ami tetszik. Ezek közül ezerszer inkább a fát venném. Annak a fehérnek szerintem olyan "kisebbségi" hatása van.
2012. aug. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően milyen a lakásod? Milyenek a belső és külső nyilászárók?


Ezek alapvetően határozzák meg, hogy hogyan tudod bebútorozni!

2012. aug. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!