Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mi más országokban a divat? A...

Mi más országokban a divat? A fejlettebb, nagyobb országokra gondolok.

Figyelt kérdés
Ugyértem van valami jellegzetes elektronikai eszköz, műszaki cikk, ami pl. egy adott országra/országokra jellemző, de nálunk még nem terjedt el ? Nem konrétan az öltözködési dvatra gondolok, hanem bármire, ami kis hazánkban még kevésbé van jelen.
2011. máj. 31. 20:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi vagyok,szóval kommentálok ide,hogy nyomon kövessem a válaszokat :D ha jönnek.. :D


Igazából már nem sok dolog van,aminek itthon nincs már kultúrája itthon.

Apple termékek,amik a legutóbbiak voltak.

Vagy a nooka órák.

a youtube-os vlogoknál a nagy hd kamerák,mikrofon állvánnyal,szűrővel. de már mind-mind van nállunk is.

Lásd:

[link]

2011. máj. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Japánban elképesztően modern műszaki cuccok vannak (telefontól kezdve a házörző robotig minden), a közlekedésük is iszonyat fejlett. Jah, és nagyon jó a közbiztonság.
2011. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mifi
2011. máj. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
100%

Angliában


Ruházat: leggings, UGG csizma, régies virágmintás ruhák és szintén régies kiegészítők főleg réz és arany színben

www.newlook.co.uk ez egy normál kategóriájú angol bolt (New Yorker színvonalú), itt úgy nagyjából láthatjátok, hogy éppen mi a divat


Technika: angliában nem olyan nagy divat rivalizálni a számítástechnikai kütyükkel, persze az Apple mint mindenhol máshol ott is nyomatva van, de kb minden második embernek van ezért nem olyan nagy dolog mint Magyarországon, és egyáltalán nem foglalkozik senki azzal hogy kinek mi van.


A fent olvasott két kategórián kívül jelenleg más nem jut eszembe, ha van konkrét kérdés arra megpróbálhatok válaszolni.


A japán telefonok többsége régiózáras, így külföldön használhatatlanok. Így próbálják megtartani maguknak azokat a mesés darabokat amiket gyártanak. Fél éve nézegettem a telefonjaikat amiknek a külseje teljesen különbözik a világ összes többi modelljétől külsőre és funkcióra is. Úgy egy éve néztem, akkor volt olyan amiben projector is volt, meg össze-vissza lehetett hajtogatni a különböző funkciók eléréséhez.

Ott minden telefont egy e-mail címmel együtt adnak, ugyanis Japánban már szinte kihalt az SMS, mindenki e-mailen keresztül kommunikál.


Más hirtelen nem jut eszembe.

2011. jún. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem is olyan ronda ruhák azok.
2011. jún. 1. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát az hogy nem néznek nyugatabbra sem keletebre.


UGG csizmát egy hét és közel száz óra alatt nullát láttam Londonban viszont csak ott létező kur vás angol kicsit vaskos tűsarkút viselt tíz nőből kettő-három.

És a lányok, a szép lányok felén is semmi divatos cucc nem volt. Kb. úgy voltak felöltőzve mintha az elmúlt harminc évben ami mindig ott volt a jeans storeokban, csak azt vették volna fel. Időtlen divat.

2011. jún. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Pedig egész Anglia hemzseg az UGG csizmáktól és az olcsó másolatoktól.
2011. jún. 2. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ÉS pedig én végig őket néztem és egyet sem láttam.
2011. jún. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Lehet UGG tilalom volt!
2011. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
azt hiszem az ánusz fehérítés elég rohamosan terjed :)
2011. jún. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!