Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Úgy döntöttünk hogy kifestjük...

Úgy döntöttünk hogy kifestjük a szobámat. Nekem kék bútorom van, de én lila festéket vinnék fel a falra. Az úgy jó vagy esetleg válasszak másik színt? Amúgy a lila az világos lila.

Figyelt kérdés

2012. aug. 14. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Inkább válassz valami halványsárga vagy homokszínű árnylatot, az menne a bútorod színéhez.
2012. aug. 14. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszi.Most éppen barack sárga csak tiszta penész.:| Meg valahogy olyan egyhangú.szeretnék valami erősebb árnyalatot.Egy kicsit felvidítani.:)
2012. aug. 14. 19:07
 3/11 A kérdező kommentje:
Remélem lesz még több ajánlat is.:D
2012. aug. 14. 19:14
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Ezzel ki tudod keverni a megfelelő kombinációt.

2012. aug. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszi.:))
2012. aug. 14. 19:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A kék bútor önmagában elég határozott,ahhoz nem kéne nagyon domináns szín.

Szerintem is fehér vagy tojáshéj színű,nagyon világos mogyoróbarna

2012. aug. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A kék bútorokhoz és speciel nem javaslom a lila színt, szerintem az már túl sok lenne. Jobban el tudnék képzelni világosabb színeket, pl bézs, pezsgőszín, fehér. Viszont tudok egyet, ami merész lenne, vidám és nagyon hangulatos: narancssárga. Láttam már olyan szobát és gyönyörű! A kék szín önmagában nem túl otthonos, de a naranccsal igazán olyan tud lenni.

Ilyesmi narancsra gondolok:

[link]


[link]

2012. aug. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom miért van minden kislány megőrülve most a lila színért... köztudottan a kielégítetlen nők színe :P


a narancs jobban menne a kék bútorhoz, de egy kiwizölddel is elég élénk hatást érnél el.

semmiképp se fesd lilára, mert borzalmasan nézne ki.

2012. aug. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a lila megy a kékhez, mivel a lilában is van kék, a másik szín a piros amiből a lila áll

tehát olyan színekben érdemes gondolkozni amik kéket vagy pirosat tartalmaznak

a lila azon kívül, hogy világos lesz, lehet kékes vagy pirosas is, attól függően, hogy hideg vagy meleg színt akarsz kihozni belőle

2012. aug. 15. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Vagy még gondoltam egy Mályvarózsaszínre is..:) És úgy gondoltuk hogy egy része pedig valamilyen tapéta vagy falmatrica lenne esetleg.
2012. aug. 15. 10:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!