Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom eldönteni, hogy tetszem-e neki. Világos lenne, de ott egy másik lány. Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy van egy fiú,aki nagyon tetszik nekem. Persze ő ezt nem tudja. Zavarban van velem,félénken beszél,néha mélyen a szemembe néz,néha viszont pont az ellenkezőjét teszi,elfordul. Volt már,hogy vörös lett az arca ,mikor hozzá beszéltem. Merném remélni,hogy tetszem neki,és hogy ő is érez valamit. A testbeszéde ezt sugallja,csak akkor azt nem értem,hogy miért beszél sokat egy másik lánnyal. Pl. naponta ráír facebookon. Tudom,hogy a facebook egy hülyeség,stb,meg hogy élőben kell ismerkedni,de azért ez is lényeges abból a szempontból,hogy a fiú hogyan viselkedik.

Szerintetek?


2012. febr. 23. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Könnyen lehet, hogy minden lánnyal félénk, viszont az akivel beszél még be is jön neki.
2012. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azért nem minden lánnyal félénk..:)
2012. febr. 23. 17:33
 3/7 A kérdező kommentje:
priviben is írhattok,és akkor részletesebben elmondanám.
2012. febr. 23. 17:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem írok priviben, mert akkor a végén még elcsábítalak aztán szegény srác hoppon marad.
2012. febr. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Jöhetnek válaszok. Lehetőleg hasznosak.:))
2012. febr. 23. 17:48
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem csak túlspilázod a dolgot....ne érdejeljen mit csinál fecen,meg ilyenek...meg nyugodtan beszélhet más lányokkal a nélkül,hogy akarna tőlük valamit!

szerintem mond el hogy te mit szeretnél tőle vagy sugalld felé, és akkor vagy rájön, vagy mond el neki hogy jó lenne járni vele meg ilyenek...:) ha tetszel neki szerintem bele fog menni

2012. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot.:) Bár ennyire nem vagyok merész.
2012. febr. 25. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!