Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Valami klassz ötlet falfestéshez?

Valami klassz ötlet falfestéshez?

Figyelt kérdés
Nemsokára falfestés lesz, és szeretnék változtatni. Eddig sötétkék alapon csillagok és egy hold volt, szeretnék valami mást is kipróbálni. Valami ötlet, amit nem nehéz elkésziteni? 18 L
2012. aug. 30. 13:53
 1/6 anonim válasza:
Háát nem tudom, hogy mennyire értesz a festéshez:) Megpróbálhatsz valami könnyű mintát felfesteni. Én pl rózsaszín alapra, majd egy [link] ilyesmit fogok felfesteni fehérrel:)
2012. aug. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Én igy gondoltam, mint ahogy a csillagok+hold volt, hogy fedje az egész plafont be.

Csak semmi ötletem nincs :(

2012. aug. 30. 14:08
 3/6 anonim válasza:
Jaah értem. Azt nem mondtad, hogy plafonra kell..:D Nem tudom, én vagy farkast vagy valami japánosat festenék fel.
2012. aug. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Oda is :D Jöhet oldalra, csak inkább a plafonra lenne ideális, mert az látszik teljesen. Nagy szekrényeim vannak, hatalmas ablak, úgyhogy az oldalfalak nem igazán jók.

Ezt a csillagost sem én találtam ki, de bevált csak kissé unom :))

2012. aug. 30. 14:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézegess dekor oldalak, nagyon sok öteletet el lehet lesni. Én például innen loptam az ötletet, hogy a konyhában lévő étkezősarkot vízszintes csíkokkal választom el és teszem hangulatossá. Sok sikert a festéshez!

n [link]

[link]

2012. aug. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, szétnézek az oldalakon :)
2012. szept. 2. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!