Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen ház? Olcsón és Jó...

Milyen ház? Olcsón és Jó minőség. Többi lent

Figyelt kérdés
Terhes párommal, szeretnénk családomtól független lenni azon töröm magam milyen házat lenne érdemes venni/építeni..Olcsón szeretnénk. Néztem faházakat nincs tapasztalatom velük kapcsolatban de viszonylag jó áron láttam neten,de tudtok valami tippet adni? Mégis hogy lenne érdemes új életet kezdeni egy kis házba amiben lehet lakni. Én párom meg jövendöbeli gyermekünkel több gyereket nem tervezünk 3 főre lenne az egész. 1 nagyszobára egy fél szobás majd gyereknek 1 konyha 1 fűrdő esetleg egy pici spajz vagy még kis előtér. Mindenre nyitottak vagyunk csak hát olcsóbban kijöjjünk. Ötletet tippet forumot vagy oldalt ha tudtok linkeljetek. Komolyan szeretnénk valamit kezdeni. Előre is köszönöm.

2012. szept. 4. 17:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én linkeltem a jásztelki házat.

Ha már a Jászság, akkor jobban ajánlom a mi városunkat, hatalmas fejlesztések vannak erre, munkalehetőségek 20 km-es körzetben elég sok.

Ez a ház pl a központban található:

[link]

2012. szept. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Jászladány <3
2012. szept. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!