Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Japán stilusú háloszobát...

Japán stilusú háloszobát szeretnék. Milyen diszitést ajánlotok, milyen mintát fessek a falra?

Figyelt kérdés
Képek is jöhetnek :)
2012. szept. 27. 18:27
 1/8 A kérdező kommentje:
15 éves vagyok :)
2012. szept. 27. 18:27
 2/8 anonim válasza:
A japán szoba berendezése meglehetősen puritán. Egyszerű, letisztult formákat és színeket javaslok. A falra esetleg nagyméretű, szépen kalligrafált betű-jelet. A szoba színeinek válaszd a fehéret, pirosat feketét. Ezek a leginkább jellemzőek. Az ágy legyen alacsony, futonszerű. Egy tipikus japános szobában a falra ne rakj polcot, és persze nem lehetnek bent nagy bútorok, szekrények. Valamelyik sarokba javaslok egy nagy padlóvázát, alacsony asztalkát. Az ötleted jó, ha jól csinálod meg, kellemes nyugodt közérzetet fog biztosítani, egy ki nyugalom sziget lesz. Ja, ha szereted az ilyesmit, az egyik falra tehetsz egy óriás legyezőt, illetve az ablakokra bambusz-szálakból függönyt, vagy rizs papírhoz hasonló, matt, nem ráncolt függönyt. Sok sikert, érezd jól magad!!!
2012. szept. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Festmények, legyező, maszk, katana:D, japán stílusú párnák, ágynemű.

Kis bonsai fa, ha képes vagy gondozni, nem a legkönnyebb.

Hát ezekből válogass, meg nem tudom, amit kihagytam. Csak ne legyen zsúfolt semmiképp.

2012. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
milyen japán szavakat irjak a falra?
2012. szept. 27. 19:24
 5/8 anonim válasza:
Ha egyszínű a bútorok, én ajánlanám a nagyobb virág-motívumú tapétát(nem rózsa, inkább orchideára hasonlítót), de ha kicsi a szoba, akkor nem jó, mert összenyomja a teret. A materiál centerben(Róbert Károly körút) van egy bútorüzlet ott többféle keleti stílusban találsz bútorokat és egyéb kiegészítőket. A kelmék terén én mindenképp javaslom a selyem használatát.A legyező egy nagyon jó ötlet, szerintem elengedhetetlen.
2012. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm
2012. szept. 30. 18:50
 7/8 anonim válasza:
PSY posztert tegyél a falra :) XDDD
2012. okt. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
serestamas1 : PSY koreai ..;)
2013. ápr. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!