Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyet matracot lenne érdemes...

Milyet matracot lenne érdemes venni? Régóta vágyom arra, hogy ne ágyam legyen, hanem egy nagy és kényelmes matrac, sok párnával. Most albérletbe költözöm pár hónapra és nem vinném az ágyamat, hanem vennék egy nagy matracot.

Figyelt kérdés
Milyet érdemes venni így, hogy nem ágyba kerül, hanem csak önmagában lesz? Tudtok olyan boltot Budapesten, ahol olcsón lehet kapni ilyen matracot? Kétszemélyest vagy szélesebb egyszemélyest szeretnék, mert elvileg egyedül alszom rajta, de ki tudja... :)
2009. aug. 5. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha bemész egy Tescoba, Auchanba, vagy akár az Ikeába, a legtöbb ágyat eleve úgy árulják, hogy külön kell megvenni a fa ágykeretet, és bele a matracot. Bemész, és megveszed magadnak csak a matracot.
2009. aug. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi:) De MILYET ÉRDEMES? Tapasztalatok is érdekelnének, hogy akinek így csak matraca van, melyik fajta vált be, kényelmes-e, milyen magasat érdemes venni stb. Amúgy most pont az IKEA honlapját nézegetem, jövő héten személyesen is benézek.
2009. aug. 6. 00:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen egyéni, van aki puhább, van aki keményebb matracon tud jól aludni. Odamész, ráfekszel néhányra, és kiderül melyik számodra a legkényelmesebb azok közül, amire azért még pénzed is van.
2009. aug. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ennyit én is tudok, de azért köszönöm:) Keményebb fajtát szeretnék, de ha senkinek nincs tapasztalata, akkor feladom...
2009. aug. 6. 11:24
 5/5 FKrisztián64 válasza:
Szerintem mindenképpen vastagat és félkemény-keményet. Pl. nekem egy 26 centis matracom van Nice coco fibre a neve. Ez jó vastag és kemény. teljesen olyan, mintha egy ágy lenne :-)
2010. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!