Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » 3 hét múlva költözünk albérlet...

3 hét múlva költözünk albérletbe. Mit kellene vinnem illetve vennem konyhába illetve a ház többi részébe? Tudom mik kellenek, csak hátha tudtok olyat ír, amit én kifelejtettem.

Figyelt kérdés
2010. jan. 1. 13:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mennyire van berendezve,gondolom van k.szekrény,mosogató,mikró,gáztűzhely, és hűtő.

amit vinned kell (ha nincs):

-evőeszközök(kések,kanalak,villa,konzervkinyitó),rongy,szivacs(amivel elmosogatsz),edények,poharak,tányérak

kb ennyi

2010. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Takarításhoz: partvis, felmosó készlet.
2010. jan. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

merőkanál, tálaló kiszedők, fakanál, tea- és tésztaszűrő, kancsó, vízforraló, citromfacsaró, reszelő, konyharuha, mosogatószivacs, fém dörzsipárna (leégett lábashoz), mosogatószer, súrolókrém, fertőtlenítőszer, vízkőoldó, háztartási gyertya+gyufa (áramszünetre), konyhai papírtörlő

tányér, pohár, csésze, kanál, kés, villa, kiskanál, lábas, fazék, tepsi

2010. jan. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
nah,már is van amit kifelejtettem....köszi.és várom a további válaszokat
2010. jan. 1. 20:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy egyetemista vagy, aki hazautazik időnként vagy állandó jelleggel akarsz ott lakni. Az előbbi esetben a többiekkel is érdemes egyeztetni, mert 3 merőkanál meg 3 nagy fazék felesleges, és nem is fér el.
2010. jan. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

nem, egyetemista vagyok...párommal költözünk fel Pestre.

a lakásban van:konyhaszekrény,gáztűzhely,előszoba szekrény,ebédlő asztal székekkel...

2010. jan. 1. 20:35
 7/11 A kérdező kommentje:
rossz helyre tettem a vesszőt.nem vagyok egyetemista....hanem a párommal költözünk fel...és állandó ott lakás lesz.
2010. jan. 1. 20:35
 8/11 anonim ***** válasza:

üveg pezsgő,két pohár

megünnepelni a felköltözést

2010. jan. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

szia! visszajöttem :=)


konyha folyt.: mérleg (konyhai, ha sütni szeretnél), konzervnyitó, üvegnyitó, vágódeszka, kenyértartó, hámozó, késélező, kávéfőző, vízforraló, zöldség/gyümölcstartó rekeszek


elsősegély felsz. (ragtapasz, kötszerek, lázmérő, fertőtlenítő pl.betadine, fájdalomcsill. lázcsill, hasmenés elleni szer pl. smecta), olló, manikür és pedikür szett


fürdőszoba: tusfürdő, szappan, sampon/balzsam, hajhab/lakk, dezodor, lábspray, hintőpor, borotva+hab, arcszesz (utóbbiak a párodnak:=) ), wc-papír, mosópor, öblítő, fehérítő, folteltávolító, +ha használsz, vízlágyító, ruhaszárító, vasalódeszka, vasaló


takarításhoz: porszívó +zsák, portörlő, tollseprű, partvis, lapát, felmosószett, fertőtlenítőszer(pl domestos), zsíroldó (tűzhelyhez), wc-tisztító, vízkőoldó, ablaktisztító, lefolyótisztító


egyéb: ágynemű +huzat, pléd, törölközők, hőmérő, locsolókanna, típusonként 1 pótizzó a lámpákba

2010. jan. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
hajszárító lemaradt!
2010. jan. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!