Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit vigyek az albérletbe?...

Mit vigyek az albérletbe? (egyetemista vagyok)

Figyelt kérdés

Most költözök először, nincs tapasztalatom. :)

Az albérletben van egy ágy, egy ruhásszekrény, egy íróasztal, egy kisasztal és székek plusz berendezett konyha. Mi kell még szerintetek? Mit ne felejtsek ki semmiképp? És mivel dekoráljam, hogy legyen otthonosabb?

Köszi előre is :)

19/L


2009. aug. 26. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

egyedül leszel??


ágyneműk.


evőeszközök, pohár , tányér, izesítők, lábos, konyhai cuccok,amiből nem a főbérlőét vagy alkótársakét. akarod használni, legalábbis nem első honapban. papírtörlő...


ruhákat ugyis cseréled meg viszed ha mész haza, sztem nem kell ott berendezkedni.


asztali lámpa

2009. aug. 26. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Vasaló, vasalódeszka.

De egyébként a legtöbb szükséges dolog úgyis akkor fog kiderülni, ha már ott vagy, és akkor a legközelebbi hétvégén beszerzed otthonról. Én annak idején egy teli furgonnal költöztem be az albérletbe, és még tavasszal is merültek fel olyan dolgok, amik kellettek volna, de még nem voltak. Berendezkedni nem két perc.

2009. aug. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
79%

Én fél évekre rendezkedtem be(hát ki tudja mikor vágnak kiXD)...de vittem midnent:)ágynemű,szobába dekoráció,laptop,internet,tv,dvd lejátszó,én vittem új függönyt és sötétítőt is illetve szőnyeget,konyhába mikró,melegszenndvicssütő,botmixer,vízforraló,mérőedény,edények,tányérok,evőeszköz,bögre,pohár,reszelő,facsaró,sörnyitó,dugóhúzó,fakanál,merőkanál meg ilyenek...tepsi,muffinsütő,daráló,kv főző,fűszerek,konzervek por édességek(puding ilyenek),seprű,lapát,felmosó,mini kuka,kuka,tisztítószerek,hajszárító,hajvasaló,meg midenféle hülyeség és tárolószekrényszerűség textilből a fürdőbe...más nem jut eszembe sajna...jah de törlő...

Én plusz bútorokat...polcok,nagy kanapé,teraszra szék,kisszekrények lomtalanításnál szereztem be:D

2009. aug. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Számítógép mindenképpen szükséges egy mai diáknak (rengeteg időveszteség, ha géptermekbe kell járnod).
2009. aug. 27. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
69%
A dugóhúzót és a sörbontót se hagyd otthon! :)
2009. aug. 27. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Azért ennyi mindent szerintem nem kell elcipelned, mint amiket fölsoroltak (főleg konyhai gépeket).

Né ugyan nem albérletbe, hanem a saját lakásomba költöztem annak idején, de oda is csak a legszükségesebb dolgokat vittem. Olyanra hogy mikró meg botmixer nem is gondoltam, de nem is hiányzott. (Nem vagyok egy konyhatündér.)

Mivel hétvégente úgyis hazajártam, nem tekintettem ezt otthonomnak, tehát tényleg csak nagyon egyszerűen volt berendezve. Napközben úgyis az egyetemen voltam, szinte csak aludni jártam haza. Hétvégén meg otthon voltam, innen 200km-re.

Menet közben fog kiderülni, hogy mi hiányzik. És azt legközelebb elhozod magaddal, vagy ha apróságról van szó, akkor megveszed helyben.

2009. aug. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Né=Én. Bocsi. :)
2009. aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Nem, nem egyedül leszek, 2 barátnőmmel :)

Még írjatok, ha eszetekbe jut valami :)

2009. aug. 27. 12:25
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
ha van mosógép akkor RUHASZÁRÍTÓ!!! :D nagyon fontos :D hiába tiszták a ruháid, ha nem tudsz teregetni, akkor semmi értelme.
2009. aug. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez igaz! Emlékszem, én annak idején egy zsinórt húztam ki a kisebbik szobában és arra teregettem. A célnak végül is megfelelt. :)
2009. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!