Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb párna? Mit...

Melyik a legjobb párna? Mit érdemes venni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 10. 10:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nagyon kényelmes, mert egyenesbe hozza a gerincet és alátámasztja mindenütt egyenletesen a nyakat. Én csak azon tudok már jót aludni.
2012. okt. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek, a Dormeo memóriahabosat választom.
2012. okt. 16. 16:46
 13/14 Boram válasza:

már mindent kipróbáltam alvás terén és váltig állítom hogy a kacsa liba pehelypárnánál nincs jobb, kivéve ha allergiás vagy.

se ökobio se nasa egyveleg ezek mehetnek a kukába.

A tollpárna is mosható!

Amugy amikor valami orvosi ajánlást, ortopéd stb kap na az egy nagy blama tudom mivel utánajártam! meg lehet nézni hogy a eki stb minősítés miről szól.

Hol a pontos szabvány?

Ne dőlj be ennek a sok sznob ajánlásnak!

"persze hogy jó mivel 100 ezerért vettem naná hogy nem mondom azt hogy annyit tud mint a 5000 forintos" -hisz ettöl van az az izé .. őőő több vagyok mint mások?

Szivesen megnéznék egy valódi kutatást ami bizonyítja hogy xy terméket nem másznak meg az atkák!

2012. okt. 18. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Jelenleg tollpárnám van vagyis volt, ezért is tettem fel a kérdést, szóval lehet hogy van akinek megfelel, de én nem tudtam rajta aludni.
2012. okt. 19. 09:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!