Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Kicsi szobákat (gyerekszoba...

Kicsi szobákat (gyerekszoba lesz) fehérre festve tűnik nagyobbnak vagy lehet vmi élénk szín is?

Figyelt kérdés
Költözünk, és a félszobák ( 7 és 9 nm) ronda dohány sárgák. Ha vmi élénk gyerekszoba színűre festjük (fehér mennyezettel) akkor az csökkenti a teret? Legyen fehér inkább?
2012. okt. 15. 22:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak 1-2 falat fesstek be mondjuk napsárgára, többit és mennyezetet fehérre. Nagyon szép.


Ha nagy a belmagasság, vagyis olyan a szoba, mint egy állított cső (magasabb, mint széles), akkor a mennyezet alatt fél méterrel lehet osztani, s a fölött fehér.

2012. okt. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ ez eszembe se jutott. nem nagy a belmagasság sajnos hanem még az is normál magasságú, nagyon picinek tűnnek a szobák.
2012. okt. 16. 08:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szívesen. Még tükörrel is lehet nagyítani: ügyesen helyezzétek el úgy, hogy onnan, ahonnan a legtöbbet néz az ember (mondjuk az ajtó felől, ahol belép), az ablak és a rajta keresztül feltáruló kilátás tükröződjön.
2012. okt. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

szerintem a plafon legyen feher,

egy falra tegyetek tetszes szerinti, vilagosabb ,gyerekeknek valo tapetat,

es a tobbi harom fal reszre a tapetahoz megegyező pasztel szinu festeket

egy lakberendezo

2012. okt. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
és melyik fal legyen más színű (vagy a tapétás megoldás) ha téglalap alakú a szoba és a rövidebb oldalain van az ajtó és szemközt az ablak is? (tehát ez is olyan cső szerűvé teszi)
2012. okt. 16. 15:04
 6/7 anonim ***** válasza:

1. és 3. vagyok. Én nem vagyok lakberendező, de sezrintem az egyik hosszú fal legyen a tapétás vagy a napsárga.

Égtájak merre vannak? Mikor / merről süt be a Nap?

Az ablakhoz közeli részen arra a hosszú falra tennék tükről, amelyikre esetleg rásüt a Nap. Akkor az "belövelli" a napsugarat egy plussz iránban a szobába.

2012. okt. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az ajtoval szembeni hosszu fal legyen tapetas
2012. okt. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!