Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen házi díszt vegyek?

Krist25 kérdése:

Milyen házi díszt vegyek?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, a szobámba kéne valami jó, mutatós dísz.

Már sokat nézelődtem az interneten mini sárkányos szökőkutakról, de azok drágák voltak. Tetszenek a régi hajók, füstölő szökőkutak stb(de ilyen butha emberek nemannyira



2012. okt. 17. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Álomfogó van különböző méretekben, üvegben hajómakettek, plüssök, lávalámpa, hangulatlámpa, ablakodra fújhatsz fehér télies mintákat. Van olyan fém keret, amibe ha színes gyöngyöket teszel és megsütőd akkor megolvad és egyéni üveges figurát készíthetsz. Töklámpásokat (porcelán). Szép gyertya vagy mécsestartó vagy, dísz tálba vízben úszó mécsesek. Szalvétából is csinálhatsz képeket, montázsokat a szobád falára. Ennyi jutott hirtelen eszembe, de vannak az interneten ilyen lakásdekorálással foglalkozó készítsd magad oldalak, vagy vásárlós dekorációs magazinok is nézz körül egy kicsit. Az mint a te egyéniségedtől függ, mondhatunk itt neked rózsaszín műanyag habfelhőket ha neked nem tetszik. :)
2012. okt. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen és Borsod megyében hol találhatók ilyen boltok?
2012. okt. 17. 20:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem onnan vagyok, de rendelhetsz netről. Nézz körbe a városodban. A karácsonyi vásárokon is szoktak ilyenek lenni. Kérdezz körbe az ismerőseid között.
2012. okt. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!