Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szilveszterkor, házi buliba...

Szilveszterkor, házi buliba megyek. Mit vegyek fel? 18/L

Figyelt kérdés

én a farmer póló vagy ing összeállításra gondoltam.Lapos talpú bokacsizmával.Mi a véleményetek? Ti miben mennétek?

Teljesen tanácstalan vagyok:(


2011. dec. 29. 19:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem alkalmibb kéne mert mégis csak szilveszter van
2011. dec. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jobb lenne a sötét színű miniszoknya, fekete harisnya fekete cső toppal?
2011. dec. 29. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:

azt vedd fel, amelyik jobban tetszik. mind a 2-nek van előnye és hátránya. ha farmer-pólót veszel fel, kényelmes lesz, de nem lesz olyan különleges. ha meg elegánsabbat, akkor lehet, hogy csini lesz, de nem hinném, hogy egész éjszaka rohadt kényelmes lenne abba lenni.

én egy selyemfelsőt veszek fel, farmer, magassarkú csizmám. kész:D nem unalmas és nem is túl elegáns, és kényelmes szerencsére:)

2011. dec. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Fugg attol hogy hollesz a buli. Szerintem ha a farmer valastod az is lehe elegans ha tudod mivel vedd fel es jol tudod hasznalni a kiegeszitoket ! Sok szerencset;)
2011. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Lényeg,hogy érezd magad jól abban ami rajtad van! S akkor csini leszel.

Farmerhez az ing is lehet "szilveszteri"! Milyen színekre gondoltál? Mert ha jól megválogatod akkor tökéletesen beszavazom a farmer+ing kombinációt szilveszterre is.

2011. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Attól is függ,milyen társaság lesz.
2011. dec. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy military stílusú sötétkék ingre gondoltam egy világos színű esetleg sötét csőnadrágra.Van zöld lila rózsaszínű kockás ingem amiben ezüst színű csíkok vannak.
2011. dec. 29. 20:24
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem tökéletes,de mondom a lényeg az,ha fölveszed,jól érezd benne magad!:) Kiegészítőnek dobj valami szilveszterit,hogy azért mégis...pl egy feltűnő vagy flitteres sálat,vagy tollboát és már kész is!:)
2011. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ez, ha szeretsz benne lenni. :)


Egy estéért igazán felesleges új felsőt venni.

2011. dec. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Juj én is házibuliba megyek:))

én magassarkút, farmernacit meg 1 kövekkel díszített pólót fogok hordani.

18/L

2011. dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!