Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen színű legyen a szobám?

Milyen színű legyen a szobám?

Figyelt kérdés

A bútor fehér lesz ilyen: [link]


Gondoltam arra hogy a fal halvány lila lenne, és a szőnyeg, függöny sötét lila. De szerintem az úgy túl sok lenne.


Van egy olyan ötletem is, hogy a fal halvány barna, bézs színű. A takaró, szőnyeg szép pasztell rózsaszín, a függöny meg fehér.


Szerintetek milyen színű legyen a szobám a fala? A bútor biztos fehér lesz. 14/l



2012. okt. 20. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Almazöld, bézs, kék.
2012. okt. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Sötétbordó [link]
2012. okt. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy zöld fal, fehér bútor párosítás kimondottan szép, de valami halvány kékes árnyalat sem lenne rossz.
2012. okt. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%
Bordó, narancssárga
2012. okt. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Talán a legfontosabbat nem mondtam el, utálom a zöld színt, a bordó és a sárga se a kedvencem.
2012. okt. 20. 14:10
 6/7 anonim válasza:
100%
Az a lényeg hogy vmi élénk színt válassz, hiszen a fehér bútorokhoz világos szín nem a legjobb, mert túlságosan is világos lenne a szoba. Nekem az áfonya szín nagyon bejött, de még a kéket és a pirosat esetleg a rózsaszínt(?) tudnám ajánlani. (a halvány barna, bézs se lenne rossz)
2012. okt. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szerintem a lila ötleted nagyon jó

én nem gondolom, hogy az "túl sok" lenne, mivel az összes bútor fehér lesz

így a lilával és a fehérrel egy tiszta, modern, szép szoba lesz :)

2012. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!