Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Baldachinnal melegebb lesz az...

Baldachinnal melegebb lesz az ágyam?

Figyelt kérdés

elég hideg a szobám, nehezen fűthető, gondoltam, valami baldachint rakok az ágy köré.

Tipp, hogy hogy csináljam, hogy ha majd jön a hideg ne fázzak?


2012. nov. 14. 01:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

2-3 fokozatóakat árulnak,max fokozaton van annyi nekem,de csak saccra irtam a 40 fokot,meleg mindenképp,1-es fokozaton olyan hogy melegit,de nem melegebb a testednél.

Amit szoktam,hogy max fokozaton megy 10-15 percet,melegitse fel az ágyat,utána kicsire veszem,vagy teljesen le,mert magát az ágyat is átmelegiti,az tartja a hőt valamennyire.


Amit irsz,azok műanyagok,persze hogy van szaga,usb-s ventillátorom van az irodában,két hétig irtó büdös volt,de ebben csak a kábel műanyag,az meg nem melegszik,a pamul és a gyapjú nem lehet büdös (ha mégis,akkor nagyon gyorsan áramtalanitás,és kicserélik)


Msot ez már a harmadik telem hogy megvan,de egyetlen egyszer száritotta a bőröm ki,átfagyva hazaértem,takaró alá be,egész éjjel max fokozaton ment,de megfázva ugy is rázott a hideg (pedig a szobahőmérséklet is volt 25 sztem),de kis testápolótól elmúlt.(nyáron nagyon száraz a böröm,akkor kell naponta,télen max havonta egyszer kenem végig magam)


olajradiátorral is az a baj hogy felmelegited,megpörgeti a villanyórát,de lehűl elég hamar.


Mi is azért kerestünk megoldást,mert drága a rendes fűtés (gáz),párom nem is szereti ha 20-21 foknál melegebb van,én fázósabb vagyok,igy nekem jó meleg van,neki nincs,számla se észrevehetően több

2012. nov. 14. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

köszi!

most fogok venni [link] ilyet, remélem jó lesz, mert ez nem pamut, meg gyapjú, hanem poliészter.

2012. dec. 4. 02:23
 13/15 anonim ***** válasza:

szerintem jónak kell lennie


Nem tudom mennyiért láttad,de nézd:

[link]

pickpack pontba ingyen kiviszik ha nincs a közeledben edigital

de tesco,intersparban is 4990-ért láttam (bosszant is,2 éve még 15 volt a legolcsóbb)

2012. dec. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
De egyébként a Sencor jó minőség,nekem is ilyen márkájú van,meg elég sok más elekronikai dolgom is
2012. dec. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

ja néztem, a 180- asat is, az kb 5000, a 190 meg 6000 2 év gari van mindkettőre.

nem tudom, melyik a jobb. a sima polár, vagy a szintetikus gyapjú.


székbe raknám még, ha dolgozok hogy melegítsen.


[link] náluk veszem meg valamelyiket, mer ők adnak 2 év garit, meg olcsó is.

2012. dec. 4. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!