Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek hogyan tehetnék...

Szerintetek hogyan tehetnék egy régi szekrényt barátságosabbá?

Figyelt kérdés
A kisfiamat (5 hónapos) most költöztettük külön szobába. A pelenkázó és a kiságy mellett még van egy könyvesszekrény, ami elég régi, a szobában. A férjem nem akar tőle megválni, máshol pedig nincs hely neki (panelben élünk, ezért szeretném kicsit barátságosabbá tenni, csak nincs ötletem, hogy hogyan.

2012. nov. 20. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
A férjedet vagy a szekrényt?
2012. nov. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Azt hiszem, midkettőt.
2012. nov. 20. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Esetleg átfesthetnéd vidám színekkel..
2012. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
95%
szerintem is az lenne a legjobb ha átfestenéd, mondanék színeket de nem tudom hogy milyen színű a szoba :P
2012. nov. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat a szoba krém színü ha tudnál adni hozzá valami tippet, hogy milyen színüre fessem örülnek. Még nem festettem szekrényt milyen tanácsokkal látnátok el mielőtt hozzákezdenék?
2012. nov. 21. 06:49
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Kérdezd meg a férjed átfestheted e.
2012. nov. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a gúnyolódást, különben nincs semmi gond a férjemmel. Könnyű igy ismeretlenül elítélni valakit. Azért nem akar megválni a szekrénytől, mert az édesapjátol van, aki sajnos már meghalt és nagyon jó kapcsolatban voltak egymással.
2012. nov. 21. 07:54
 8/10 anonim ***** válasza:

Aztán miből gondolod hogy én a te oldaladon állok és nem a férjedén? Nálam van egy komód, amit még a dédmamám is használt, ha egy ilyet most meg akarnék venni 300k lenne alhangon. Még arra is emlékszem hogy miket tároltak benne mikor kicsi voltam, mindig ebben kutakodtam.

Most hazajövök arra hogy te gondoltál egyet és lefestetted kolibrisárgára szerinted mennyire lennék boldog?

2012. nov. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Így már értem, csak az első bejegyzéseddel együtt kicsit gúnyolódásnak tünt. Mindenképpen megkérdezem.
2012. nov. 21. 10:21
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt lefested meg kell tisztítani és kicsit le is smirglizhetnéd. Vagy nem tom, én így csinálnám. Látni kéne. Nem akarod lefotózni nekünk?
2012. nov. 26. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!