Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen bojlert vegyünk?

Meszike91 kérdése:

Milyen bojlert vegyünk?

Figyelt kérdés
Fa, gáz vagy villany

2013. jan. 4. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
fatüzelésűt. Igaz nincs olyan kényelmes mint a másik kettő, de olcsóbban előállítod ezzel a meleg vizet...
2013. jan. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zsolt75 ***** válasza:

Biztosan olcsóbb a fa tüzelésű, de szerintem az elég kényelmetlen megoldás. A meleg víz előállítása azért "még" finanszírozható szerintem , így én gázost vagy villanyost vennék.


Persze ez mind függ attól, hogy milyen az életviteletek, hogy van kialakítva a fűtési lehetőség. stb stb.

2013. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A fa jóval olcsóbb? :o Ez azért furcsa kijelentés. A gáz-fa versenyben bár tény, hogy a fa nyer, de kb. 20%-kal, ez nem a "jóval" kategória. És kizárólag fűtőértékre számolva.

Azonban a fa nem kerül magától a bojlerbe. A gáz pedig igen.

Az én szakmám grafikus. Munkahelyemről hazaérek négykor és leülök, csinálom a maszek melót, aminek kb. 5-7.000 Ft-os óradíja van. Ha ehelyett fát kellene vágnom, akkor b. a 2. napon válna deficitessé a fa, ugyanis míg a fát vágom, nem tudok pénzt keresni... Csak a fa-gáz versenyben ezt elfelejtik beleszámolni.

2013. jan. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fa viszont megújuló energia, a gáz meg előbb-utóbb elfogy... és a minősége sem olyan már mint 10 évvel ezelőtt.
2013. jan. 5. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!