Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hamarosan elköltözöm egy...

Hamarosan elköltözöm egy lakásba. Segítségre lenne szükségem! Mi kell egy lakásba?

Figyelt kérdés
Bútor van. Olyan dolgokra gondoltam, mint tányér készlet, poharak, edények, konyharuha, törölköző, szőnyeg, függöny, wc-ülőke, szappan adagoló... stb...:)

2013. jan. 12. 02:16
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Ezekből már szép kis listát lehet írni. Ilyenekre gondoltam, csak nekem 1-2dolog eszembe se jutott!

Amíg az ember a szüleivel él, hajlamos azt hinni,hogy az alufólia a konyhában, a felmosó meg a fürdőben terem!:) Csak aztán kiderül,hogy azt valaki oda rakja!:O

2013. jan. 13. 21:23
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összeköltöztünk a párommal volt egy csomó mindenünk, de mindig hét közben derült ki, h mi kellhet még. Szépen felírtuk menet közben, aztán hét végén megvettük: lavór, csipesz teregetni, teaszűrő, tésztaszűrő, tojásszeletelő, meg egy csomó olyan dolog, ami nem létfeltétel, de jobb ha van.
2013. jan. 14. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

A felsoroltakon túl még nem baj ha van egy kalapács, csavarhúzó, fogó,szög is.

És tényleg sok minden majd menet közben fog kiderülni

2013. jan. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
41%
burkolat, fürdőszobai bútorok, zuhanykabin, kád, szaniterek, csaptelepeket itt ajánlom hogy vegyél: www.siltbt.com ország egész területére kiszállítják, segítenek a megtervezésben, kivitelezőt is ajánlanak! Nagyon kedvező áron dolgoznak! Bármilyen kérdésre válaszolnak még akkor is ha esetleg nem tőlük rendelsz!
2013. febr. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!