Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ikeás mosdóhoz lehet használni...

Ikeás mosdóhoz lehet használni más, pl mofém csaptelepet?

Figyelt kérdés
2013. jan. 20. 14:55
 1/6 anonim válasza:
100%
Persze, olyan csapot szerelsz fel amilyet akarsz.
2013. jan. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 kunu lenke ***** válasza:
Szia.Szabvány méretűek a csapok mindössze a formájuk felszerelhetőségük más-más és persze a minősége !
2013. jan. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Néhány napja cseréltünk csaptelepet,hát óriási károm lett belőle,mert a csaptelepek bizony NEM SZABVÁNYOSAK!!!!!!!!!A kétgombos csaptelepet cseréltem karosra,azaz nyomósra.Hát az új csaptelep nem fért bele az eredeti mosdó lyukba,ezért elkezdtük szélesíteni,aminek az lett a következménye,hogy a mosdó lepattogott,azaz darabosan tört.Ezért venni kellett hozzá egy mosdókagylót is,de sajnos csak olyat kaptunk,amin nem volt lyuk,csak perforáció.Mivel szerelőt nem akartam továbbr sem hívni,nekiálltam kiütögetni,s mivel nem volt ékkalapácsom és gyémánt pontütőm,csak úgy sikerült kiütni a lyukat,hogy az új mosdó megsérült.Csak egy kifolyócsövet kellett volna vennem a régi csaptelephez,mert csak az hibásodott meg,de a fiam rábeszélt,hogy vegyük meg kompletten,mert jó,ha kicseréljük nyomósra.Csak kifolyócsővel, megúsztam volna 2000-ből,így viszont 20 000-be került,és még az új mosdónk meg is repedt,mert nem akartunk további kiadásokat,amit a szerelő kért volna el. Ennyit a szabványról!
2013. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még az sem mindegy,hogy wc-re milyen ülőkét veszünk,mert az sem szabványos!Régen,meg lehetett bízni a szabványban,de most csak szűk körre vonatkozik,ezzel is ösztönzik az embereket a vásárlásra,hogy:vásárolj mindenből újat!
2013. jan. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezentúl úgy fogok vásárolni,hogy előtte meglazítom vagy leveszem,hogy az átmérőjét le tudjam mérni a lyukét is,a csaptelepét is,s akkor nagy meglepetés nem érhet.
2013. jan. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%-os a saját hülyeségednek köszönheted az egészet.
2013. jún. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!