Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hol lehet normális áron...

Hol lehet normális áron vállfát (simát és csiptetőset is) kapni?

Figyelt kérdés
Az Ikeában néztem, de elég rosszak voltak, csiptetős pedig csak egyféle volt, és nagyon furán nézett ki :D Olyan egyszerűekre gondolok, amin a ruhaboltokban lógnak a ruhák.
2013. jan. 20. 16:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagy árúházakban ki szokták rakni egy dobozba és onnént annyit vihetsz, amennyit akarsz. Ingyen. Vagy kérdezd meg a pénztárnál.
2013. jan. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó minőségű csíptetőset a Jyskben vettem nem régen, kb. 250 Ft/db volt. Fehér műanyagot (nem azt a vackot, amit a kínaiak használnak) egy piaci ruhaárustól könyörögtem ki, 80 Ft-ért adta oda darabját. Merre laksz? Sima vállfával és öltöny-vállfával "tele van a padlás", de komolyra fordítva a szót, ha nem laksz messze tőlünk, szedek össze neked. Én a 18. kerületben lakom.
2013. jan. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A százforintos boltban láttam legalább 5 félét.
2013. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!