Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb fajta matrac?

Melyik a legjobb fajta matrac?

Figyelt kérdés
sok jót hallottam a memóriahabos matracokról, érdekelne kinél mi vált be.
2013. jan. 28. 13:10
 1/4 Zsolt75 ***** válasza:
82%

Én a netmatrac-tól vettem SENDO LUX matracot. Jó kemény 5 év garanciával.


Előtte 1,5 évig volt egy möbelix-es csoda, ami drágább volt ennél, de eltitkolták a súlyhatárt és hamar tönkrement. Pont 1 év után amikorra lejárt a garancia összeroskadt és fájt a hátam.


Volt még a kettő közt egy Dormeo-m , ami már 1 hónap után bojhos lett és a cég aki itt forgalmazza enyhén szólva is .... szóval nem vennék tőlük többet semmit. Vissza is küldtem nekik hamar.

Utána jött a sendo.. ez egy magyar termék. Jó ár érték aránnyal és megbízható forrásból !

2013. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem memóriahabos van már 2 éve és nagyon bevált már nem kellene rugós matrac soha. Én a Diegoban vettem Easy dream gold vákuummatracot. Nagyon kényelmes. Fontos, hogy legalább 4 cm memóriahab legyen benne.
2013. jan. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én a Kokoflextől (MaxCityben - törökbálint) vettem (rugós forgatós matracot) Gyönyörű de egy hónap után behorpat fájt a hátam, a garancia pedig érvényesítheteten, nem adják meg a szervíz telefonszámát. Aztán jött a cardo bronz forgatós matrac 1450 asszem ezt is ki lehet tentézni hamar forgatni kell hetente.

Következtetés csak EGYOLDALAS Véletlenül sem forgatós matracot vegyen aki jót akar magának mert az annyit tesz hogy hulladék a matrac ezért kell forgatni, Cardóból Silvertől fölfelé már jók a rugós matracok!

2014. okt. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Szerencse Szerencse válasza:

Tisztelettel !

Kb. 4 éve vettünk 2 db. memóriás csodamatracot. Feleségem 52 kg, én pedig 72 kg testtömeggel létezünk. A matracok kb. 2 év eltelte után érezhetően elkezdtek lágyulni. Minőségromlásuk mértéke Kb. fél éve lépte át a tűréshatárunkat, és vált egyértelművé. Mára már mint egy mosogatószivacs - a minőségük. Természetesen jeleztük. A kiküldött szakemberek /// első jelentkezésünk után kb. 35 nappal /// megállapították teljesen jogos a panaszunk. Melyet mi is megerősítünk az egyre erősödő derék és hátfájásainkkal. Van lehetőség cserére minimum 30 nap múlva. Addig reggelente másszunk négykézláb a fájdalomtól ! A szállító cég és a bolthálózat képviselője jó magyar szokás szerint egymáshoz küldözget bennőnket ! A jogos szakvéleményt tartalmazó jegyzőkönyvvel a kezünkben azonnali cserét ill. a teljes vételárat kérjük vissza. Természetesen mindenki egymásra mutogat. Mi pedig éjszakánként ágyban fekve szeretnénk aludni, mivel kifizettünk 100 000 ft-ot.

Végső konklúziónk . . . Bambó csodamatrac egy NAGY nulla !!!

SOHA többé nem óhajtunk ilyen terméket !!! Mindenkit lebeszélünk róla !!!! A feleségem 48, én pedig 60 éves vagyok. Van szexuális életünk, de már nem olyan dinamikus mint amikor 20 évesek voltunk. Általában ágyban, a matracokon fekve " csináljuk " Határozottan kijelentjük - a szakemberek is így látták a matracok szemrevételezése és szubjektív

próbák alapján , hogy RENDELTETÉS szerűen vannak használva !


Tehát Kikol és matracok SOHA többé !


/ úgy gondoljuk, hogy a fentieket biztosan NEM engedik nyilvánosan megjelenni /


Tisztelettel ! A fenti tipust biztosan NE ! Inkábbb csináltass 20 db. hagyományos szalmazsákot és még a gyermekeid is használhatnak belőle !

Csodamatracok . . . 💩-ok ! Egy nagy nulla !

2017. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!