Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ilyen ágyat szeretnék. Mennyié...

Ilyen ágyat szeretnék. Mennyiért csinálná meg egy asztalos?

Figyelt kérdés

[link]

mennyi lenne, ha mi vesszük az alapanyagot hozzá, és mennyi, ha az asztalos? Mi úgy szeretnénk, hogy az alsó része nem ágy, hanem szekrény lenne.



2013. jan. 30. 19:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt Kb. másfél milláért készíteném el.
2013. jan. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk valami fapados verziót csináltatsz(kevesebb cicomával),akkor talán megvan 300 ezer Ft-ból is.
2013. jan. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt az emeletes verziót nem hozod ki 300000 Forintból!
2013. jan. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem, én egyáltalán nem akarok ilyen csicsásat. ez egy kicsit azért giccses.. ilyen típusút szeretnénk, de egyszerűbbet. és, hogy az alsó fele szekrény legyen...
2013. jan. 30. 22:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha azt veszed alapul, hogy csak az elő oldalát kell csinálnia mint a képen. Mert három oldala az plafonra felszerelhető karnis, földig érő függönyel, plusz a beállítás, hogy az az egy darabb ne döljön el a plafonhoz van rögzítve. Szerintem így is reális lenne a 200.000 ft.
2013. jan. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gomzoli ***** válasza:
Hát, 200 ezerért legfeljebb bútorlapból hoznák ki. Fenyőből szerintem legalább 300, keményfából pedig meg sem saccolnám az árát.
2013. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!