Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Minyen festékkel fessem át a...

Dezsuka kérdése:

Minyen festékkel fessem át a régi parkettám?

Figyelt kérdés
Segítsetek légyszives, h milyen festékkel tudnám átfesteni a régi, öreg parkettámat. sötétbarnára szeretném.
2013. jan. 31. 01:02
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Parkettát nem pigmentfestékkel szokták festeni hanem van direkt kopásálló parkettalakk.
2013. jan. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De direkt nézelődtem neten, és találtam olyat ahol fehérre meg sötét barnára festették le. akkor az mi?
2013. jan. 31. 01:12
 3/4 kunu lenke ***** válasza:

Szia.Igazat adok az előttem szólónak!!Először is ahhoz hogy lefesd le kéne csiszolni majd festheted

és aztán lakkozhatod.De csak festeni azért gondolj bele mennyire lesz szerinted kopásálló????

2013. jan. 31. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bizony, külön parkettalakk kell hozzá, ott tudsz árnyalatokban gondolkozni. Manapság már inkább vízbázisút használnak (lehet már csak ez van forgalomban). Csiszolás pedig szükséges, réseket kifugázni, de erre vannak nagyon praktikus módszerek, a neten teljes parketta felújítási folyamatokat olvashatsz.
2013. jan. 31. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!