Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Melyik a legjobb biztonsági...

Melyik a legjobb biztonsági bejárati ajtó?

Figyelt kérdés
nézegetem őket, árban találtam 50 000 körül egész jónak tűnőt, az nem olcsó biztonsági ajtónak? melyek a jó márkák? mit kell nézni mi a legfontosabb?

2013. febr. 3. 12:12
1 2
 11/12 anonim válasza:

Omegát felejtsd el! Saját sztorim:

"Óriási csalódás… Sérült ajtó lett beépítve. Az ajtólap felülete belülről egy ponton be van szakítva, amit láthatóan megpróbáltak eltűntetni valami „takonnyal”, az a beépítés utáni takarításnál azonnal látható is lett.

Emellett a zsanérok is le lettek horzsolva, ahogy a képeken látható.

A lakás teljesen felújítva, utolsó mozzanatként megérkezett végre a bejárati ajtó 3,5 hónap után és nézhetem majd évekig a sérült, selejtes ajtót. Ráadásul a beépítés is elmondhatatlanul igénytelen módon lett megoldva. A felméréskor a festőnek adott instrukciók után ma már a festő a hibás az Omega szerint. Vicc… Nem csak a festő, hanem én is hallottam, hogy mi lett elmondva a felmérésnél. A beépítés során a fal is leütve, véletlenül átfúrva, de ebben is biztosan más a hibás.

Ez került 313ezer Ft-ba. Az Omega (Terenyei Béla) ajánlata az, hogy visszautal max. 40ezer Ft-ot, vagy elviszik a komplett ajtót X napra és bejárati ajtó nélkül hagynák a lakott lakást, aztán majd visszahozzák kijavítva az ajtólap sérülését, de szerintük a beépítés amúgy igényes (lásd képek).

Amikor a beépítésnél nekem kellett szólni, hogy a hegesztés, meg flexelés közben ömlik a szikra az előszoba laminált padlójára, akkor már éreztem, hogy itt valami nagyon nagy baj van.

Az én hibám, hogy nem hallgattam arra a 2 emberre, aki már hónapokkal ezelőtt mondta, hogy ezt a céget felejtsem el. Megszívtam."

2021. aug. 2. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Knapp Péterék nem gyártanak már ajtókat! A gordiusi záruk jó de ők maguk megbízhatatlan dilettánsok lettek! A papa alkoholista a fiú munkusz unduruszban szenved! Nagy csalódások!
2022. máj. 9. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!