Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Ez borzasztóan undorító. Mit...

Ez borzasztóan undorító. Mit tegyek, ha a szüleim leszarják?

Figyelt kérdés
Még nagyon régen beleszorult a kádunkba egy fogkefe..jó 10 éve. Azóta nem megy le a víz. A fogkefe valószínűleg eltűnt habár kitudja. A lefolyóból undorító trutyi folyik vissza. Fürdeni nem lehet rendesen le kell meregetni a wc-be a vizet. Hogyan javítsma meg ezt 17 éves lányként? Én ebbe nem törődök bele,ha hülyék a szüleim ha nem. Persze tény és való,hogy szegények vagyunk. Mit tehetnék?
2013. febr. 3. 17:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
62%
Jól teszed ! Itt mozdulni kell ! Kertes v társasház? A fogkefe nem tud eltűnni az ott van nem mesze a csőben. De a dugulás szerintem más is okozhatja. Azt írod a kádban nem megy le a víz, a wc-ben sem . A k. ki az elmegy? A mosdóból elmegy? Írj le részletesebben ,hogy hol megy le és hol nem.Mert lehet ,hogy a fő ág van eltömődve.
2013. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
1-es v ok.A fürdőszoba közepén a járó részen van középen egy rácsos vas fedél?
2013. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
mosdókagyló nincs..a wcben lemegy a víz,az még nekem is sok lenne,ha nem menne.. Van ilyen kis izéke nem tudom mi a neve, a fürdőszobába ahol látszik a lefolyó többi része
2013. febr. 3. 18:19
 4/14 A kérdező kommentje:
ja és kertes ház..hogy lehet akkor a dugulást elhárítani?
2013. febr. 3. 18:20
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Ott a fürdő közepén a rácsot fel kellene venni, és megnézni,hogy milyen a bűzelzáró része.Nem tudod lefényképezni? Mert onnan kellene bedugni a slagot és azzal a nyomással jól kimosatni. De jó lenne látni. Nem kéne feleslegesen írnom. mert van 2 féle.
2013. febr. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tehát az a lyuk a padló közepén? Erre gondolsz? Akkor fényképezzem le? Bár nehéz lesz megvalósítani nekem nincs fényképezős telóm se semmi. Valakitől kunyizok gyorsan egyet.
2013. febr. 3. 18:41
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Akkor probád levenni a rácsot .Középen megfogod és eltekered oldalra,majd van 1 pont ahol fel lehet emelni.
2013. febr. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
6 ezer ft egy dugulás elháritás és 10 perc alatt kész.A slagozástól még a fogkefe ott marad,gondolom megakadt!Amúgy ez elég bacilus veszélyes ,ha nem fertötlenited ki a kádat és úgy ülsz bele.Jó erős dróttal kellene akkor belenyúlnod a csőbe.De igazából ez nem a te feladatod lenne,hanem a szüleidé.Sajnállak!
2013. febr. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Itt a rács ezt kell elforgatni: [link]

Igy néz ki belül : [link]

2013. febr. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Lehet,hogy nekik a kádnál a szifonrész van eldugulva! Ha nemsikerül ma,próbálj meg sósavat,ecetet,szódabikarbónát,valamit beleönteni éjszakára,hátha az segít!
2013. febr. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!