Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Milyen dekorációt képzeltek...

Milyen dekorációt képzeltek el egy 24 éves fiatal férfi szobájába?

Figyelt kérdés

mivel lehet feldobni? Ami igényes de nem giccses? Alapbútorok megvannak, egyébként üres a fehér fal

képeknek is örülök!


2013. febr. 14. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
2013. febr. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Tom Benko ***** válasza:
Én annak idején szép poszterekkel dekoráltam a falam, vegyesen volt Manowartól Mayhemig, mellé néhány csillagtérkép, egy Periódusos Rendszer, amit saját kezűleg csináltam (sajnos ez később tönkrement :( ), meg egy csomó könyvespolc. A plafonról szép színes lampionok lógtak, mellettük foszforeszkáló csillagdíszekkel. Az íróasztalon meg volt egy kis akvárium néhány vidám guppival meg egy ultrabamba gőtével.
2013. febr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link] (bár ez lehet lányos)


[link] :)


[link]


[link]


[link]


remélem segítettem:)

2013. febr. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Tenke Zsanett válasza:

Szia!

Ez nagyon sok mindentől függ. Ha ismeritek személyesen a srácot, akkor az érdeklődési körének megfelelően lehet dekorálni. Lehet hogy neki egy poszteres vagány szoba tetszik,de lehet hogy romantikus alkat és inkább gyertyák és egyéb dísztárgyak jönnek be neki. Aztán ha más szögből nézzük a dolgokat és a feng shui elveit követve akarjuk berendezni, díszíteni, akkor megint másként kell eljárni. Lényeg, hogy világos legyen és vidám,főleg ha sok időt tölt ott. Legyen igazán személyre szabott,hogy szeresse a kuckóját. Szerintem igazán jó ötletet úgy lehetne adni,ha tudnánk róla több mindent. Milyen típusú ember, mi érdekli, dolgozik,tanul mi a hobbija stb. :-)

2013. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!