Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vonzóbb egy srác, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbb egy srác, ha van barátnője? (függetlenül attól, hogy a lányok tudnak-e róla)

Figyelt kérdés
Ezt csak én gondolom rosszul, vagy van valami értelmes magyarázata? Amíg nem volt barátnőm nem jöttek össze dolgok, mióta van, azóta meg több is összejöhetett volna, de én hűséges vagyok, nem csalom meg.

2012. dec. 30. 20:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Én csaj vagyok, de ugyanezt a kérdést én is feltehetném:D
2012. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
tiltott gyümölcs mindig édesebb!
2012. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Csajokkal is így vagyok :))
2012. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1. Nem látszik rajta hogy görcsösen akarja a lányokat másrészt a lányoknak az kell aki már másnak is bejött
2012. dec. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mert kiderül hogy nem bu.i,és nem impotens,van farka stb
2012. dec. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Én fordítva tapasztalom. :D

Nekem semmi vonzó nincs egy foglalt pasiban. FOGLALT. Minek kéne? Akiért pl odavagyok tök szingli...


És engem is mindig akkor ugrálnak körbe, amikor szingli vagyok, amíg volt barátom le se sz.rtak, hogy finom legyek, most meg nem győzök ámuldozni azon, hány ember kezdett el udvarolni.


21L

2012. dec. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Van magyarázat, aki másnak bejött, az neki is. Tudod, ez a "10 fogorvosból 9 ezt ajánlja" effektus.
2012. dec. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És ha nem tudsz arról h van bnője? Vmiért mégiscsak szimpi :)
2012. dec. 30. 20:32
 9/14 anonim ***** válasza:

1. biztos nem egy csődtömeg, ha kellett valakinek.

2. boldogabb, pozitívabb a kisugárzása, vonzza az embereket.

2012. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem taszító..
2012. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!