Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mit lehet csinálni, hogy a...

Mit lehet csinálni, hogy a konnektorok ne "szakadjanak" ki a gipszkarton falból? Egyáltalán normális az, hogy egy kézzel nem lehet kihúzni a falból egy villásdugót, mert dobozostól jön ki a gipszkarton szélével együtt?

Figyelt kérdés
Nem mindig tudom két kézzel kihúzni a villásdugót, ha baba van a kezemben.

2013. márc. 2. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

1.) A rendes, gipszkartonhoz való doboz nem szakad ki.

2.) Ne csinálj egyszerre két dolgot, tedd le a gyereket, ha a konnektorhoz nyúlsz!

3.) Létezik liftes konnektor, haszáljatok olyanokat, ha már képtelen vagy "szabályosan" kihúzni a dugót!

4.) Ha a feleségem lennél, már letörtem volna a derekadat!

2013. márc. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ha a doboz kijön, akkor az rossz szerelésre utal.

ha jó fúróval van kifúrva a lyuk, a gipszkartonba, akkor a doboz önmagában is szorul már és a becsavarozott pöckök is erősen tartanak ezek után. ha ez kiszakad, akkor nagy a lyuk és nem rögzíthető megfelelően a doboz, mert fellazul, erős rögzítésnél behúzzná a dobozperemet mert deformálódik esetleg olyan vacak a gipszkarton-bár még nem volt szerencsém ilyenhez.

2013. márc. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínű ,hogy doboz nélkül van a konnektor a kartonhoz fogatva. tegyél fel a konektorról 1képet és a helyéről ! Többet fogunk tudni segíteni.
2013. márc. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Alapszabály hogy egy kézzel nem húzunk ki semmit a konnektorból.

sima tégla falból is kijöhet a konnektor ha egy kézzel húzod ki, mert a konnektort az egyik kézzel tartani kéne a másik kézzel meg húzni hogy ne jöjjön ki.

Barátnőm egyszer húzta ki a normál villásdugót a falból a rádió dugóját és nem a csatlakozót fogta meg hanem a vezetéket, igaz nem jött ki a konnektor mert az úgy lett szabályosan felfúrva rendes dobozos konnektor, a felújításkor fogom bevésni a falba előtte nem akartam ilyenekkel vacakolni, igaz nem szakadt ki de alaposan leb@sztam hogy többet ne csinálja ezt, mert veszélyes.

2013. márc. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Gipszkartonhoz külön speciális konnektor van. Nekem sosem szakadt ki egy sem amit eddig csináltam, pedig sok-sok asszony imád egy dugóról porszivózni. :D
2013. márc. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!