Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Itthon lehet valahol ilyen...

Itthon lehet valahol ilyen ágyneműket kapni?

Figyelt kérdés

[link]


Meg úgy általában ilyen cuccokat, mint ezen az oldalon.


2013. márc. 11. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Írj ide egy email-t.

www.agynemu.bolthely.hu

Mindenféle különleges ágyneműhuzatot és lepedőt elkészítenek.

2013. márc. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi, bár a képeik alapján nem valami ígéretes...


Meg én olyat szeretnék, hogy kiválasztom a kész ilyenek közül, amelyiket épp akarom, és megveszem, nem így egyezkedek, hogy ugyan valami hasonlót tudnának-e csinálni, aztán lesz valamilyen..

2013. márc. 13. 13:21
 3/9 anonim ***** válasza:

A képeik a valóságban készülnek náluk, semmi máz.

Nem úgy mint más ágyneműkön amikor ott a csodás kép, aztán aláírva, hogy "a kép csak illusztráció" :-))


Én anno küldtem nekik egy skiccet, és pont olyan lett, sőt, szerintem sokkal szebb mint bármely boltban vásárolt.


Én egyezkedtem is, mert a paplanunk és az ágyunk is extra nagy, azokra csak csináltatni tudom a lepedőt meg a huzatokat. Az ágyunk 260 x 210 és a paplanunk is nagy, 240 x 220.

2013. márc. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mondjuk egy bizonyos színvonal felett a webshopból azt kapod, ami a képen van, de mindegy. Végső estben rendelek kintről.


Lehet, hogy megpróbálom ott a csináltatást, de sajnos én azt szeretném, hogy az elkészült, ismert árú stb. termékeket vagy két kattintással megrendeljem, vagy bemenjek a boltba és rögtön haza is hozzam, ha megtetszik.

2013. márc. 14. 11:34
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon cukiságok. Én nem is láttam még ilyeneket.


Nem tudom neked konkrétan melyik tetszik, nekem az ocelot mintásak.

Azt nézted, hogy ezeknek (kivéve ami 100% pamut) egyik vagy mindkét oldala taft?

Nekem van egy taft ágytakaróm és az első mosás után kivasalhatatlan lett. Különböző fórumokon olvastam és sajnos másoknak is hasonló tapasztalat volt.

2013. márc. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Azt hiszem a taftot gőzölni kell, hogy kisimuljon, a sima vasalás többnyire nem elég, meg a túl magas hőmérséklet se jó, ahogy sokan gondolnák, hogy felcsavarják a vasalót és majd jobban hat. :)
2013. márc. 15. 13:02
 7/9 anonim ***** válasza:

Hidd el csak építő jelleggel szerettem volna veled megosztani saját sajnálatos tapasztalatomat.


Kímélő mosóprogramon mostam, nagy 7 kg-os mosógépbe. Nem centiztem, hanem fektetve csuron vizesen kitettém a szárítóra a teraszon. Alapból csak gőzzel vasalok.


Annyira sajnáltam, bántott a lelkiismeret, hogy a 30 ezer ft-os cuccot egy mosással tönkre vágtam.

De amikor más, hasonló tapasztalatokat olvastam taft anyaggal kapcsolatban, pl. volt aki taft függönnyel járt hasonlóképpen, akkor "megnyugodtam".

2013. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom mitől függ, én az organzáról is olvastam, hogy szenvedés vasalni, nekünk van olyan hímzett organzánk, amit nem is vasalok mégis gyönyörű.


De a taftot még anno estélyi ruha kapcsán olvastam, hogy gőzölve kell simítani, de úgy gőzölve, hogy ilyeneket írtak, hogy ha más lehetőség nincs, akkor jól be kell gőzölni az egész fürdő szobát és lógatni a gőzben, de vizes ne legyen, csak a gőz érje stb. és újra jó lesz, egyébként esélytelen. Fene tudja.


Egy ágyneműn megéri kipróbálni, de itthon ugye nincs is ilyen. Nekem az ocelot mintás tetszik legjobban. Olyan ágyneműt láttam már, de nem voltak ilyen kidolgozott részletei, meg nem nézett ki ilyen szépen, csak valami tök vékony pamut volt. :(

2013. márc. 15. 14:33
 9/9 anonim ***** válasza:

"bár a képeik alapján nem valami ígéretes... "


Marjai Judit a képeken a modell........:-))))))))))))

www.facebook.com/selyemagynemuhuzatok

2013. márc. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!