Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogyan rendezzem be a szobám,...

Hogyan rendezzem be a szobám, hogy kisebbnek tűnjön?

Figyelt kérdés
Van vagy 17-20 négyzetméter a szobám, és elég üres. Még úgy is hogy van benne néhány fotel, az ágyam, az íróasztalom meg 2 szekrény. A szekrények ajtaja kék, a falak barackszínűek. 15/L. (egy kicsit sportosabb stílusú vagyok, imádok zenét hallgatni, most kezdtem el tanulni gitározni, és szeretek mellette rajzolni is. )
2013. márc. 17. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:

A sötét színek kissebbítik a teret, kezdetnek kifesthetnéd sötétebbre. Vagy tegyél be jó méretes növényeket.

A 20 m2 nem is nagy...

2013. márc. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Vegyél egy dohányzóasztalt, a szobádba praktikus mert sok mindent tárolhatsz is rajta...

Ez az én weboldalam, még csak most indult... Itt lakberendezéssel foglalkozok, nemsokára lesz egy pár cikk arról, hogy hogyan kell berendezni kis területeket.

[link]

2013. márc. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én például csinálnék egy "válaszfalat" a szoba közepére, lehet ez egy magas és széles virágtartó. A szoba egyik felébe lenne a hálórész, a másik felébe raknám a 2 fotelt egy dohányzóasztallal például.
2013. márc. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az egyik falat beboríthatnád hungarocellel, és rárakhatod a rajzaid, meg mindent amit rá tudsz erősíteni. Én még egy fényfüzért is rádobnék valahogy.
2013. márc. 17. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!