Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Szerintetek milyen szín illik...

Szerintetek milyen szín illik bordó szönyeghez?

Figyelt kérdés
Én a narancssárgán gondolkoztam...de nem tudom melyik árnyalata vagy egyáltalán illik e hozzá..?!
2009. szept. 17. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
ign,nekem narancssàrga a kanapém,de erös narancs,és piros a szönyeg,illik hozzà,de feltünö.
2009. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Hm attól függ mit szeretnél elérni vele. Narancssárga kanapéval feltűnő,izgalmas hatást érsz el. Egy melegebb árnyalatú,pl barna kanapéval megnyugtató,hangulatos lesz a szoba.:)
2009. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A narancssárga jó irány, ha feltűnőt akarsz. De ha csak egy elegáns és nyudogt hatást szeretnél elérni, akkor nem ajánlott a bordó mellé még egy élénk szín. Ez esetben a bézs, a vajszín, halványbarna kellemes hozzá.
2009. szept. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm.:)

Sokat segítetettek.:)

Mégegyszer köszzönnöm.=)

2009. szept. 17. 12:03
 5/7 anonim ***** válasza:
attól függ mit akarsz? bútor, kiegészítő, falszín? de sztem nem illik hozzá, mivel az is 1 erőteljes meleg szín. inkább sötétebbet válassz. szürke, fekete vagy fehér és árnyalatai(beige, tört fehér..stb.)
2009. szept. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
előző vagyok...még a világos barna is jó
2009. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát végülis fal színek kérdeztem.

Nagyon szépen köszönöm.:)

2009. szept. 18. 08:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!