Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tehetném otthonosabbá...

Mivel tehetném otthonosabbá tenni a szobám?

Figyelt kérdés
A bútorok a fal az ágy a függöny minden rózsaszín! Nagyon szeretem a rózsaszín emellett a lilát de az a szobámon nem részesítem előnyben. Ti egy rózsaszín szobád mivel díszítenétek? Van művirágom vázában ,gyertyáim is vannak ,az egyik szekrényen fal 3 fali matrica,a falon zsebkendő tároló amiben zsebkendők vannak mellette egy saját kezűleg készített kép ilyet csak ceruzával rajzolva színezve [link]
2013. márc. 30. 11:26
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsánat "mivel tehetném otthonosabbá a szobám"
2013. márc. 30. 11:26
 2/3 anonim válasza:

ha csupa rozsaszin akkor nem tudom ilyen babás mesébe illő szoba jut eszembe. nem tudom h esetleg ha az ágynemű huzatod lilára cseréled ki az is sokat változtat már rajta.

a kép amugy nagyon ötletes.

esetleg ha mondjuk polcot tennél fel mondjuk ilyet vagy ehhez hasonlot és könyveket esetleg plüss figurákat teszel rá bár a plüss figurához nem tudom mennyire vagy idős. [link]

ezt még lehet h én is kifogom probálni.

a falakra pedig tehetsz még képeket barátokrol családról. kedvenc előadórol. de néha a kevesebb több. :)

2013. márc. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az én szobámban is a rózsaszín a domináns szín (a szőnyegem és a fal is ilyen színű), kellemes, de ha a bútorod és a függöny is ilyen, az talán túl sok, valamivel nem ártana ellensúlyozni. Mondjuk egy új függönnyel - szerintem egy fehér függöny nagyon szép, jól megy a rózsaszín falhoz. Nem olyan "tömény", de megmarad a szoba lányos, babás karaktere. Vagy -ahogy az előttem hozzászóló is tanácsolta- egy más színű ágytakaró.

Otthonosabbá teheted a szobádat, ha olyan tárgyakat raksz ki, amik téged jellemeznek, én például nagyon szeretem a fotókat, sok van kirakva a polcomon, asztalomon, komódomon. Szeretem a saját készítésű darabokat, ezeket tükrözi a szobás is: a fényképkereteket pl bolhapiacon vettem jelképes összegért (50-100 forint), és dekupázstechnikával újítottam fel, így nagyon egyedi, és az én stílusomat tükrözi. Így készítettem magamnak asztali tolltartót is, egy üres konzerbodozra dekuztam, és így nagyon szép, szerintem senkinek sem az az első gondolata, hogy ócska konzerdobozból készült. Vagy a díszpárnáimat is magam varrtam foltvarrás technikával - egyébként, vehetsz díszpárnákat, azok nagyon jól feldobják a szobát. A rózsaszínhoz el tudnék képzelni fehéret, erősebb pinket, krémszínűt, világoskéket, szerintem ezekkel jól mutatna.

Vagy ha szeretsz rajzolni, festeni (gondolom igen, hiszen írtad, hogy s.k. kép díszíti a szobád falát) akkor csinálhatsz más technikával is, nekem a húgom készített egy pasztellkrétával készült képet egy képeskönyvből másolva, kicsit romantikus, kicsit bohókás a kép hangulata. Bekeretezheted, és nagyon jól mutat.

Ha gondolod, linkelj be képet a szobádról, hátha többet tudok segíteni.

2013. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!