Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Interneten hol találok egy...

Interneten hol találok egy normális, jól használható (akár egyetemen is) periódusos rendszert?

Figyelt kérdés
Az elemeké kellene, nem az atomoké. Az se baj, ha angol nyelvű, csak jó legyen. Tudtok linket küldeni? (Kerestem google-lel is, de nem találtam jót.. :S)

2013. ápr. 6. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Az atomok és az elemek - ebben a kontextusban - ugyanazt jelentik. A Wiki Periódusos rendszere nem megfelelő?

[link]

2013. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Silber ***** válasza:

Ennél jobbra nincs szükség, de ezt sem használja ki senki.

[link]

2013. ápr. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem volt olyan periódusos rendszerem (nem találom sajnos), hogy egy lap minkét oldala, és az egyik oldalon a fizika szempontjából lényeges adatokat tüntették fel, a másik oldalon a kémia szempontjából lényegeseket. (az alapadatok mellett)
2013. ápr. 6. 20:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez esetben tudom javasolni a Wiki elemgyűjteményét. Csak beírod a keresőbe a kívánt elem nevét, vagy rákattintasz a periódusos rendszer megfelelő rublikájára, és több leírást találsz az elemekről jobb oldalt, mint aminek csak tizedét bele lehetne sűríteni egy periódusos táblába.
2013. ápr. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen a jó?
2013. ápr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez az izotópokat is mutatja:


[link]

2013. ápr. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!