Kezdőoldal » Utazás » Európa » Az normális hogy én már azt...

Az normális hogy én már azt tervezgetem meg minden hogy ha felnőtt leszek akkor kimegyek Angliába és ott élem az életem?

Figyelt kérdés

Legszívesebben most ki mennék ha lehetne!:)

14/L



2013. márc. 16. 08:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Persze, te is kirepülsz.

èn is messze álmodtam gyerekként. pedig szerettem a családomat.

elsö körbe vidékröl Bp-re jelentkeztem iskolába.

aztán mikor elvégeztem a középiskolát kimentem amerikába au-pairnek.

aztán voltam angliában is au-pair.

es Németországba mentem férjhez, már jó pár éve itt élek.


szóval ne add fel álmaidat.

ha jó tanuló vagy akkor alakítsd úgy hogy külföldön tudjál tanulni.

2013. márc. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
én is elterveztem, hogy kimegyek külföldre, meg is tettem az első leendő alkalommal, Németországba mentem
2013. márc. 16. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
8%
Nem normális. Magyar gyermek számára az a normális, ha a jövőjét Mo-on képzeli el.
2013. márc. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
normális de sokaknál ez inkább álmodozás...
2013. márc. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

Teljesen normális. 14 éves koromban én is ezt terveztem csak nekem Amerika volt az álmom, pontosabban USA azon belül meg bármelyik állam szinte.

És most vagyok ott 22 évesen hogy már van ismeretségem dolgoztam is már kint 2 hónapot munkavállalóival, igaz maradhattam volna még 1 hónapot legálisan de családi okok miatt hazajöttem. Még itthon vagyok lassan már 1 éve, megismertem itthon egy lányt akivel már együtt is vagyunk, és neki is élnek kint rokonai, és az apja állampolgár ott kint, így megpróbálják összehozni hogy kijuthassunk oda valahogy. Én ott jobb esélyt látok arra hogy leéljem az életem, jobb a megélhetés, stb... Persze szeretem ezt az országot is, de ami ittmegy sajnos az a vicc.

2013. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :) (ez nem csak álmodozás)
2013. márc. 16. 10:49
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sosem álmodtam külföldi életről, sosem akartam külföldre menni hacsak nem nyaralni mennék. Nem is voltak ilyen terveim soha. Mégis lassan 7 éve élek Angliában. Itt érettségiztem, itt szereztem szakmát.. Már megszoktam.

21/F

2013. márc. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
:)
2013. márc. 16. 13:20
 9/16 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, teljesen olyan vagy, mint én voltam. Én 16 évesen töltöttem kint másfél hónapot, annyira megtetszett, hogy utána mindenem akörül forgott, hogy diploma után költözhessek. Sikerült is. Olyan ez az ország, hogy az ember vagy nagyon megszereti, vagy egyáltalán nem jön be neki. Nem viccelek, vannak angol ismerőseim, akik folyton értetlenkednek, hogy mit szeretek én az ő országukban, amikor ők legszívesebben Spanyolországban élveznék a napsütést.
2013. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
59%
én is 14 éves vagyok, és hasonló terveim vannak. pl az angol tudás sem árt. most megyek középfokúzni :)
2013. márc. 16. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!