Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Hogy rendezzem át a szobám...

Hogy rendezzem át a szobám mert ahogy kinéz az brutális? 12/F

Figyelt kérdés
[link] a fekete vastag vonallal az ajtót jelőltem pirossal meg az ablakot! a szoba hangulata is olyan áá. egyszóval nagyon elvancseszve XD ! amúgy nem túl nagy hogy díszícsem ki ?

2013. máj. 12. 18:30
 1/10 anonim válasza:
25%
díszícsed? Kincsem, szerintem ragaszd ki a faladra a helyesírási szótár lapjait! Egyébként meg szerintem jó a berendezés, csak valami szőnyeg + falfestés kéne, posztereket is rakj ki.
2013. máj. 12. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%

Ilyen arányú a szoba? Kétszer olyan hosszú, mint széles?

Ha festés is lesz, egyik fal lehetne színes - az megbontaná a "csőszerűségét" Ha jobbkezes vagy- nem jó helyen van az asztal. Inkább a fotel helyén lenne- úgy jól jön a fény, amikor írsz, nem vet a kezed árnyékot. Ha a faliújság elég nagy- oda kirakhatod a képeket, ami tetszik, cserélgetve, ne legyen unalmas.

2013. máj. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1 nem vagyok a kincsed -.-

2 attól hogy el ütöttem pár billentyű még tudok helyesen !!!!

3 nem vagyok olyan marha hogy tönkre vágjam a könyveket -.-

2013. máj. 12. 19:06
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet #2
2013. máj. 12. 19:08
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

"2 attól hogy el ütöttem pár billentyű még tudok helyesen !!!! "


Nem úgy tűnik...

2013. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Most komolyan mi vagy te egy helyesírási szótár? És ha nem írok a leghelyesebben akkor mi van összedől a világ ??
2013. máj. 13. 15:43
 7/10 Ágh Ferenc ***** válasza:
Jó lenne tudni az ágyadról valamit? Ágyneműtartós? A szüleid mennyire engednék átalakítani a dolgokat? Az ajtó jobb oldalán, mi az az egyszerű szekrény? A könyvesednél mi az a doboz(szekrény, vagy egyéb)?
2013. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az ágyam nem ágyneműtartós,hát csak az átrendezésbe mennek bele a festés kizárva ja és új bútorok se lehetnek :/ ,elhúzható ajtós fa szekrény amibe minden kacat van,csak egyéb nem szekrény
2013. máj. 14. 13:59
 9/10 Ágh Ferenc ***** válasza:
Nos az én fiam ilyen idős korában mondhatnám lent aludt a padlón, persze nem szó szerint, de neki egy 80x200 cm-es, 10cm vastag szivacsa volt behúzva, és napközben a falhoz volt állítva, így maradt egy csomó szabad helye! Nálad például lehetne a faliújságod alatt és akkor az ablakod előtt maradna helyed, amit másképp tudnál kihasználni!
2013. máj. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötletet!Így meg is oldottam :)egy csomóhely felszabadult :DD még1szer köszönöm :)
2013. máj. 16. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!