Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mivel tehetném otthonosabbá a...

Mivel tehetném otthonosabbá a szobám?

Figyelt kérdés

A bútorok a fal az ágy a függöny minden rózsaszín! Nagyon szeretem a rózsaszín emellett a lilát de az a szobámon nem részesítem előnyben. Ti egy rózsaszín szobád mivel díszítenétek? Van művirágom vázában ,gyertyáim is vannak ,az egyik szekrényen fal 3 fali matrica,a falon zsebkendő tároló amiben zsebkendők vannak mellette egy saját kezűleg készített kép ilyet csak ceruzával rajzolva színezve .Van nagy fal matrica ami egy nagy fát ábrázol és körülötte sok sok rózsaszín virág vannak díszpárnáim .

Majd ha lesz kép kb szombaton majd ide belinkelem .



2013. máj. 29. 14:47
 1/10 anonim válasza:
hát egy rózsaszín szobában én sem érezném otthonosan magam, nem éppen egy barátságos szín, én a helyedbe váltanék valami melegebb (nem úgy meleg) színre
2013. máj. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 randomgirlLOL válasza:

Jól nézhet ki több kép, például lépcsőzetesen felrakva, mintha lépcsőfokok lennének. Szerintem az is jó, hogy mintákat festesz (én képen olyat láttam, hogy a villanykapcsolón egy galamb sziluettje ül, de festhetsz kisebb fákat a falra, ilyesmit, de lehet, hogy ez gyerekes). Könyvespolcok, vicces könyvtámasztókkal, itt vannak képek, hogy mire gondolok:

[link] [link] Bár ezek beszerzése nyilván elég nehéz... :SS

A függönyöd is lehet mintás, az közvetlenül az ablak mellé festhetsz keretet. Lámpákkal is feldobhatod az egészet, vagy poszterekkel. A bútorok sem mindegy, milyenek, milyen színűek. Vidd bele magad, a fantáziád! :) (Amúgy nekem annnyira tetszenek ezek az ablakfülkék :D [link] ) Ha szeretsz festeni, rajzolni, a saját képeidet is kiteheted. Felrakhatsz egy tükröt a falra, kidekorálhatod (képekkel akár). A virág is jó ötlet! :) Kényelmes, mégis jópofa az ilyen babzsákfotel: [link]

2013. máj. 29. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 randomgirlLOL válasza:
Ez a megoldás is jó, vagy teheted a tükröt a szekrényszárny belsejére is, ráadásul vicces, hogy ilyen hullámos (de talán nincs sok haszna... xD): [link]
2013. máj. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sok, vidám, élénk színű (nem rózsaszín!) párna :)
2013. máj. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi eddigi segítséget de mondtam van már fent a kedvenc sztáromról poszter és egy hatalmas gyönyörű fali matrica tehát a falat nem kell díszíteni az ablakomba van vázában egy gyönyörű művirág narancssárga mécses piros és kék gyertya ,rózsaszín szép sötétítő függöny ,fésülködő asztal amin van fehér tükör (amúgy beépített asztal felette egy kinyithatós szekrény van amiben a ruhám egyik fele mellette egy nagy akasztós ruhás szekrény felette szintén egy kicsi ruhás ) vannak a smink cuccaim ízléses tároló dobozban ékszereim ékszer tartón és sok sok csecsbecse kirakva.Van a tv matricák . Amúgy 11 éves vagyok és lány.Van egy fehér díszpárnám és egy sötét rózsaszín is meg a kicsi párnám és a nagy meg ugye az ágytakaró és az egy rózsaszín színű de van benne piros ,narancs mégis illik a szobához. Baba rózsaszín bútorok ami úgy volt ,hogy le festettünk az ágyam előtt van egy össze csukhatós fa szék amit letakartam egy fehér piros csíkos lepedővel közvetlenül mellette pedig egy fehér szék amin az innivalómat ,nasimat ( chipset ,csokit stb)rakom mellette egy fekete kályha ami ha hideg van nagyon jól fűt .Kérlek még írjatok válaszokat köszönöm szépen előre is.
2013. máj. 29. 16:37
 6/10 anonim válasza:
11 évesen sminkeled magad? Ez igen...
2013. jún. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem sminkelem csak vannak smink cuccaim.
2013. jún. 9. 17:13
 8/10 anonim válasza:
már 11 évesek is járnak erre az oldalra??
2013. jún. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
persze én már nem vagyok kicsi mert 9 évesek is járkálnak ide meg kezdek tini lenni ha nem zavarna te gondolom egy öreg ribanc vagy én meg egy fiatal életvidám csajszi. Puszi <3
2013. jún. 11. 19:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Légyszíves normális válaszokat.
2013. jún. 23. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!